اخبار

نگاه مثبت و نوآورانه اعضای هیئت مدیره باعث موفقیت شرکت تعاونی های سهامی عام می شود

نگاه مثبت و نوآورانه اعضای هیئت مدیره باعث موفقیت شرکت تعاونی های سهامی عام می شود
علیرضا ناطقی مدیرکل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همراهی عماد تشکری سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد از شرکت تعاونی خدمات فنی فولاد یزد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: ناطقی در این بازدید سهامی عام بودن تعاونی را نقطه قوت این شرکت دانست و گفت: خوشبختانه این شرکت که به عنوان اولین شرکت تعاونی بورسی در کشور از آن یاد می شود به موفقیت های خوبی دست یافته که تاکنون زمینه اشتغال یک هزار نفر را بطور مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کرده است.

مدیرکل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نقش مدیریت در دستیابی به این موفقیت ها را چشمگیر عنوان کرد و افزود: عوامل زیادی برای موفقیت یک شرکت تعاونی سهامی عام نیاز است که مهمترین آن نگاه مثبت و نوآورانه اعضای هیئت مدیره می باشد؛ با توجه به شرایط موجود این شرکت شرایط مناسبی را در بورس تجربه می کند و این گویای شرایط خوب شرکت است.

وی تعاون را گره گشای وضع فعلی اقتصاد در شرایط کرونا دانست و گفت: خوشبختانه همکاران بنده در ادارات کل استان ها به ویژه در استان یزد اتفاقات خوبی را در بخش تعاون رقم زده اند که انشالله نتایج مثبتی در آینده اقتصاد کشور مشاهده می کنیم.

ناطقی آسیب کرونا به مشاغل خدماتی به ویژه تعاونی های خدماتی را زیاد دانست و خاطرنشان کرد: متاسفانه خیلی از مشاغل خدماتی از جمله حمل و نقل، گردشگری و .... از زمان شیوع ویروس کرونا آسیب جدی دیده اند که امیدواریم بزودی شاهد تغییرات مثبت در روند کار این مشاغل باشیم.

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۷
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید