اخبار

برگزاری 4 کارگاه آموزشی با موضوع آسیب های اجتماعی در سطح کارگاههای شهرستان بافق

برگزاری 4 کارگاه آموزشی با موضوع آسیب های اجتماعی در سطح کارگاههای شهرستان بافق
در این کارگاه ها در خصوص مباحث ارتباط موثر همسران، ایجاد تفاهم در زندگی، تفاوت رفتار دختر و پسر و نحوه برخورد والدین آنها و آسیب های فضای مجازی مطالبی برای حاضرین بیان شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق: علی اصغر نوری شادکام رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق با اعلام این خبر گفت: در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در سطح جامعه کارگری شهرستان دو کارگاه آموزشی با موضوع آسیب های اجتماعی با رویکرد سبک زندگی اسلامی در محل مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق و همچنین مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی برگزار گردید.
وی ادامه داد: در این کارگاه ها حمیدی رئیس اداره آموزش نیروی انتظامی استان در خصوص مباحث ارتباط موثر همسران، ایجاد تفاهم در زندگی، تفاوت رفتار دختر و پسر و نحوه برخورد والدین آنها و آسیب های فضای مجازی مطالبی را برای حاضرین بیان کرد.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق تصریح کرد: دو کارگاه آموزشی دیگر نیز با موضوع آسیب های اجتماعی با رویکرد آشنایی با مضرات مواد مخدر برای پرسنل شرکت معادن بافق (معدن کوشک) و موسسه قرب خاتم (مجتمع فسفات آسفوردی) برگزار شد.
وی افزود: در این کارگاه ها نیز سرهنگ صالحی زاده کارشناس ستاد مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی استان مهمترین عامل در شکل گیری آسیب های اجتماعی در حوزه مواد مخدر سنتی و صنعتی را مصرف سیگار و قلیان برشمرد. تقویت مهارت نه گفتن به دخانیات مهمترین فاکتور نجات فرد از آسیب های اجتماعی است.
معرفی انواع مخدر ها، نمایش فیلم و اسلاید افراد مبتلا به مخدرهای صنعتی و مضرات مصرف آنها و تاثیر مصرف موادمخدر در افزایش اختلافات خانوادگی و گسترش پدیده شوم طلاق در جامعه از مهمترین مباحثی بود که در این کارگاه ها مطرح شد.
۶ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید