اخبار

پرداخت بیش از 9 میلیارد تومان تسهیلات کرونا در شهرستان ابرکوه

پرداخت بیش از 9 میلیارد تومان تسهیلات کرونا در شهرستان ابرکوه
از تعداد پرونده های معرفی شده به بانک ها 997 متقاضی، تسهیلاتی بیش از 9 میلیارد تومان جهت حفظ و تثبیت اشتغال برای یک هزار و 153 نفر دریافت کردند که بخش قابل توجهی را فعالان حوزه حمل و نقل شهری تشکیل می دهند.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه: ناصر زارع رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه در نشست گروه کاری اشتغال و کارآفرینی درباره پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری گفت: 319 طرح از ابتدا تاکنون 31 میلیارد 613 میلیون تومان تسهیلات دریافت کرده اند که برای 488 نفر فرصت اشتغال ایجاد شده است.
زارع تسهیلات پرداختی به طرح های غیرحمایتی را 147 مورد عنوان کرد و افزود: مبلغی بالغ بر 24 میلیارد تومان به این طرح ها برای ایجاد فرصت اشتغال برای 308 نفر پرداخت شده است.
وی ادامه داد: تسهیلات پرداختی به طرح های حمایتی 171 مورد بوده که بیش از 6 میلیارد تومان برای ایجاد 175 فرصت شغلی پرداخت شده است.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه خاطرنشان کرد: تعداد 221 طرح دریافت کننده تسهیلات مورد بازدید کمیته نظارت شهرستان قرار گرفته اند.
وی در ادامه با اشاره به شیوع ویروس کرونا از پرداخت بیش از 9 میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در شهرستان ابرکوه خبر داد.
وی با بیان اینکه از ابتدای پرداخت تسهیلات کرونا تاکنون، 1814 پرونده در سامانه کارا جهت اخذ تسهیلات ثبت نام نموده اند اظهار داشت: تعداد 1414 پرونده با اشتغال 1657 نفر با درخواست تسهیلاتی بیش از 14 میلیارد تومان به بانک ها و موسسات عامل معرفی شدند.
زارع افزود: از تعداد پرونده های معرفی شده به بانک ها 997 متقاضی، تسهیلاتی بیش از 9 میلیارد تومان جهت حفظ و تثبیت اشتغال برای یک هزار و 153 نفر دریافت کردند که بخش قابل توجهی را فعالان حوزه حمل و نقل شهری تشکیل می دهند.
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ابرکوه ضمن قدردانی از همکاری بانک های عامل در پرداخت این تسهیلات، عنوان کرد: تاکنون بانک صادرات با پرداخت تسهیلات به 336 متقاضی و بانک ملی نیز با پرداخت 332 فقره پرونده بیشترین میزان پرداختی را به نام خود ثبت کرده اند.
۶ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید