اخبار

​با حکم محمد شریعتمداری؛ سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان منصوب شد

​با حکم محمد شریعتمداری؛ سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان منصوب شد
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حکمی "محمدرضا انصاری" را به عنوان "سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان" منصوب کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، متن حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شرح ذیل است: نظر به مراتب تعهد و دانش مفید جناب عالی به موجب این حکم و با حفظ سمت به عنوان « سرپرست اداره کل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان  زنجان» منصوب می شوید.
در ادامه این حکم آمده است: ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راهبری سیاست های معطوف به تثبیت فرایند کسب و کار، شناسایی و معرفی فرصت های اشتغال و آماده سازی افراد از طریق مهارت آموزی جهت ورود پایدار به بازار کار کشور دارای نقش ممتازی است.
در این حکم تاکید شده است: با توجه به شرایط دشوار ناشی از تحریم و بیماری کرونا ضرورت دارد نسبت به حفظ امنیت شغلی کارگران و صیانت از سرمایه های انسانی و تعادل در نظام جبران خدمت کارگران، توسعه کارآفرینی، حمایت از شرکت های تعاونی، توسعه حوزه های رفاه اجتماعی، تعمیق اصل سه جانبه گرایی و رعایت حقوق شهروندی و تعمیق فرهنگ کار اهتمام لازم به عمل آورید.
 
۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید