اخبار

قدردانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از اجرای مقررات ایمنی و سلامت نیروی کار در ایران خودرو

قدردانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از اجرای مقررات ایمنی و سلامت نیروی کار در ایران خودرو
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از اقدامات مدیرعامل ایران خودرو در اجرای مقررات ایمنی و دستورالعمل های بهداشتی قدردانی کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، معاون روابط کار،  در نشستی با قدردانی از اقدامات "فرشاد مقیمی" مدیرعامل ایران خودرو در اجرای مقررات ایمنی و دستورالعمل های بهداشتی ، لوح سپاس وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی را به وی تقدیم کرد.  
حاتم شاکرمی، با اشاره به اولویت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توجه به سلامت و صیانت نیروی کار در واحدهای تولیدی و صنعتی گفت: بر اساس گزارش های اداره کل بازرسی این وزارتخانه از زمان شیوع ویروس کرونا ، مدیریت گروه صنعتی ایران خودرو در صیانت، سلامت نیروی کار و کاهش آسیب های شغلی، کارنامه قابل قبولی داشته است.
وی اظهار داشت : برخی از واحدهای صنعتی و تولیدی در زمان شیوع ویروس کرونا، به سلامت و صیانت نیروی کار توجه جدی کرده  و در زمینه های آموزش، فاصله گذاری اجتماعی ، تامین تجهیزات حفاظت فردی و اجرای مطلوب شیوه نامه ها اقدامات موثری داشته و موجب کاهش آسیب ها در این مجموعه شده اند .
معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد : تمام مدیران واحدهای تولیدی کشور در سال گذشته با توجه به وجود  تحریم ها ، شیوع ویروس کرونا و شرایط سخت اقتصادی، اقدامات بزرگ و قابل تقدیری در زمینه ارتقای تولیدات خود داشتند.
وی یادآور شد: این اقدامات در اجرای شعار جهش تولید در سال ۹۹، گامی اساسی و عملی بوده و مدیریت ایران خودرو نیز با افزایش ۳۵ درصدی و ارتقا تولید این مجموعه بزرگ صنعتی توانست از شرایط سخت حاکم بر تولید به خوبی عبور کند.
شاکرمی تصریح کرد: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با به کارگیری تمام ظرفیت‌های خود سعی دارد برای تحقق شعار سال از واحدهای تولیدی و صنعتی کشور به ویژه در زمینه پشتیبانی و مانع زدایی حمایت‌ کند.
در این نشست همچنین مشکلات ناشی از عدم اجرای مصوبات کمیته های کارهای سخت و زیان آور با حضور مدیران سازمان تامین اجتماعی بررسی شد.
 
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید