اخبار

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع رابطین روابط عمومی:

روابط عمومی با شفافیت و آگاهی بخشی عامل پیوندهاست

روابط عمومی با شفافیت و آگاهی بخشی عامل پیوندهاست
تعامل سازنده با مراجعین، اطلاع رسانی به موقع رویدادها و قوانین در حوزه های مختلف روابط کار، کارآفرینی و اشتغال، تسهیلات، مباحث امور اجتماعی از اهمیت بسزایی برخورد دار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت 27 اردیبهشت ماه با رابطین روابط عمومی این اداره کل دیدار و گفتگو کرد.
وی در ابتدا با تبریک 27 اردیبهشت ماه و روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: شعاری که در سال جاری برای هفته روابط عمومی در نظر گرفته است تحت عنوان «روابط عمومی عامل پیوندها، مانع گسست ها» است. این شعار خود گویای همه چیز است و کار سخت روابط عمومی را یادآور می شود.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از دستگاه هایی است که مراجعین مختلف و حیطه کاری گسترده ای دارد خاطرنشان کرد: تعامل سازنده با مراجعین، اطلاع رسانی به موقع رویدادها و قوانین در حوزه های مختلف روابط کار، کارآفرینی و اشتغال، تسهیلات، مباحث امور اجتماعی از اهمیت بسزایی برخورد دار است.
وی با بیان اینکه روابط عمومی هنر، مدیریت و علم است تصریح کرد: کارشناسان روابط عمومی باید اطلاعات کافی از تمامی بخش های خدمات رسانی دستگاه داشته باشند تا بتوانند ارتباط موثری با مراجعین برقرار نمایند و از اهمیت اطلاع رسانی در حوزه های گوناگون آگاه باشند.
تشکری ادامه داد: شما به عنوان بازوی مشاوره ای مدیریت محسوب می شوید و دریافت نظرات و پیشنهادات، بستر ساز تعالی سازمان و برقراری ارتباط موثر کارکنان با مدیران و رفع مشکلات همکاران از وظایف ذاتی این حرفه است.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد افزود: روابط عمومی حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی با عملکرد مثبت در این حوزه می توانند پشتیبان خوبی برای تولید باشند.

در ابتدای این نشست محمدتقی شفیع پور سرپرست روابط عمومی اداره کل به بررسی ارزیابی های صورت گرفته و کسب رتبه هشتم روابط عمومی اداره کل در بین استان های کشور پرداخت و گفت: برنامه ریزی منسجمی تا پایان سال برای حوزه روابط عمومی در بخش های مختلف در نظر گرفته ایم که به جد آن را دنبال خواهیم کرد.


۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۰۵
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید