اخبار

تحقق شعار سال با برنامه ریزی مناسب و عملگرایی امکان پذیر است

تحقق شعار سال با برنامه ریزی مناسب و عملگرایی امکان پذیر است
296 هزار و 834 نفر بیمه شده اصلی در استان یزد هستند که با احتساب افراد تحت پوشش بیش از 787 هزار و 493 نفر از مزایای بیمه تامین اجتماعی استفاده می کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: اولین نشست شورای هماهنگی دستگاه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در سال جاری تشکیل شد.
عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این نشست گفت: برای رونق بخشیدن به تولید و تحقق توسعه در کشور باید موانع بر سر راه تولیدکننده و کارفرما را به حداقل رساند و حذف کرد.
وی اشاره کرد: دستگاه ها با برنامه ریزی مناسب می توانند گام های اساسی در حذف موانع تولید بردارند و در عرصه کار و تولید پشتیبان کارفرمایان باشند.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه 24هزار و953 کارگاه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در استان یزد است گفت: 296 هزار و 834 نفر بیمه شده اصلی در استان یزد هستند که با احتساب افراد تحت پوشش بیش از 787 هزار و 493 نفر از مزایای بیمه تامین اجتماعی استفاده می کنند.
وی با تاکید بر اینکه بیش از 60 درصد جمعیت استان یزد قشر شریف کارگران هستند بیان کرد: تعداد قابل توجهی از مردم شریف استان در واحدهای تولیدی چرخ های اقتصاد استان را به حرکت در می آورند و وظیفه ما به عنوان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که 57 درصد از خدمات دولت بر عهده آن است سنگین است.
تشکری تصریح کرد: پشتیبانی از واحدهای تولیدی و رفع موانع و حمایت به موقع از این واحدها باعث رونق تولید و امرار معاش خانواده های زیادی در استان است. خوشبختانه در اسفندماه سال گذشته هیچ واحد مشکل داری در سطح استان وجود نداشت.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حفظ امنیت فضای تولید، نگهداری از وضعیت تولید، آموزش نیروی کار، نگهداری از افراد کم توان و تامین آینده افراد همگی برعهده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که یکی از مهمترین وزارتخانه های دولت محسوب می گردد.
در این نشست هرکدام مدیران کل دستگاه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی نظرات خود را برای تحقق شعار سال ارائه نمودند.
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید