اخبار

انعقاد تفاهم نامه بین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هلال احمر شهرستان بهاباد

انعقاد تفاهم نامه بین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هلال احمر شهرستان بهاباد
به مناسبت هفته هلال احمر تفاهم نامه ای بین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بهاباد: به مناسبت هفته هلال احمر تفاهم نامه ای بین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد برگزار شد.
مرتضی کارگر رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بهاباد در این رابطه گفت: در راستای گسترش و تحکیم همکاری ها و فعالیت های آموزشی و استمرار آنها تفاهم نامه ای بین جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد و اداره کار و رفاه اجتماعی این شهرستان منعقد گردید.
وی ادامه داد: از جمله اهداف این تفاهم نامه همکاری دوجانبه و بهره مندی از توانمندی و پشتیبانی هلال احمر و اداره کار در زمان وقوع حوادث است.
کارگر توسعه آموزش همگانی از طریق انتقال آموزش ها به جامعه کار و تولید و تقویت سطح مهارت افراد در زمینه مخاطرات طبیعی و انسان ساخت را از دیگر اهداف این تفاهم نامه برشمرد و تصریح کرد: گسترش همکاری، تقویت مشارکت و استفاده بهینه از منابع، ظرفیت ها، امکانات و توانایی های موجود، ایجاد زمینه لازم برای جذب عضو جهت فعالیت های امدادی و بشر دوستان در جمعیت هلال احمر را از طریق این تفاهم نامه دنبال می کنیم.
وی در پایان تصریح کرد: آموزش های کمک های اولیه توسط هلال احمر و ارتقاء سطح ایمنی و فرهنگ خود امدادی بین جامعه کار و تولید در معادن و واحدهای تولیدی و آموزش مواجهه با شیوه های مواجهه با بحران و بلایای طبیعی نیز از مفاد این تفاهم نامه است.
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید