اخبار

همزمان با روز جهانی کار و کارگر و با حضور مسئولین شهرستان ابرکوه:

شرکت تعاونی تولید و توزیع نان فرناک ابرکوه افتتاح و به بهره برداری رسید

شرکت تعاونی تولید و توزیع نان فرناک ابرکوه افتتاح و به بهره برداری رسید
شرکت های تعاونی و تولیدی شهرستان نقش مهمی در ایجاد اشتغال و رشد و شکوفایی اقتصادی دارند و با نگاه جدید به تعاون می توان با فکر ، پیگیری و نگاه مدبرانه حرکت های خوبی را در زمینه تولید و اشتغال انجام داد
با حضور امامی فرماندار ابرکوه، حجه الاسلام حسینی امام جمعه ، زارع رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی و دیگر مسئولین شهرستان شرکت تعاونی پشتیبان مشاغل خانگی تولیدی فرناک همزمان با روز کار و کارگر افتتاح و به بهره برداری رسید.
زارع در مراسم افتتاح این طرح ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر گفت: شرکت های تعاونی و تولیدی شهرستان نقش مهمی در ایجاد اشتغال و رشد و شکوفایی اقتصادی دارند و با نگاه جدید به تعاون می توان با فکر ، پیگیری و نگاه مدبرانه حرکت های خوبی را در زمینه تولید و اشتغال انجام داد.
در ادامه امامی فرماندار ابرکوه کارگران را ستون اصلی اقتصاد کشور دانست و افزود: رهبر معظم انقلاب نیروی انسانی کشور را بی بدیل دانسته اند که این امر نشان دهنده نقش کارگران در تحقق اقتصاد مقاومتی است.
وی با اشاره به اهداف اقتصاد مقاومتی تاکید کرد:کارگران نقش تاثیر گذاری در تحقق این شعار مهم و حیاتی در دستیابی به استقلال و خودکفایی کشور داشته و دارند.
شرکت تعاونی تولیدی فرناک، با ظرفیت 1 تن در سال انواع نان و انواع کیک و کلوچه را تولید و بسته بندی و برای بازار های هدف ارسال می نماید.
لازم به ذکر است این شرکت تعاونی با سرمایه 8 میلیارد ریال و دریافت 2 میلیارد و دویست و پنجاه میلیون ریال تسهیلات پشتیبان مشاغل خانگی زمینه اشتغال 5 نفر از بانوان را فراهم نموده است .
در پایان این مراسم با اهدای شاخه گل و هدایا از کارفرما و کارگران این واحد تولیدی تجلیل بعمل آمد .
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید