اخبار

در روز جهانی کارگر اتفاق افتاد:

کارگران و گروه های کارگری نمونه استانی تجلیل شدند

کارگران و گروه های کارگری نمونه استانی تجلیل شدند
در سی و یکمین جشنواره امتنان کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان، 257 متقاضی در سامانه جشنواره ثبت نام کردند و از این تعداد با بررسی پرونده های متقاضیان و بازدیدهای به عمل آمده توسط تیم داوری استان کارگران و گروه کار نمونه انتخاب شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: صبح امروز با حضور عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از کارگران نمونه و گروه کار نمونه در بخش های صنعت، خدمات و کشاورزی تجلیل شد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این مراسم که به مناسبت روز جهانی کار و کارگر برگزار شد با بیان اینکه در گذشته توسعه یافتگی را در تجهیزات، امکانات و... پیش بینی می کردند افزود: امروزه توسعه یافتگی بر شاخص نیروی انسانی متمرکز شده است. وضعیت نیروی انسانی و میزان سرمایه گذاری بر روی آن آینده کشور را از لحاظ توسعه یافتگی مشخص می کند.
تشکری تصریح کرد: توجه به معیشت جامعه کارگر و رفع نیازهای آنان یک امر ضروی است چرا که آینده کشور در دستان پرتوان کارگران است.
وی گفت: در سی و یکمین جشنواره امتنان کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان، 257 متقاضی در سامانه جشنواره ثبت نام کردند و از این تعداد با بررسی پرونده های متقاضیان و بازدیدهای به عمل آمده توسط تیم داوری استان کارگران و گروه کار نمونه انتخاب شدند.
وی اضافه نمود: به دلیل شرایط نامساعد کشور با توجه به شیوع بیماری کرونا تقدیر از برگزیدگان سال98 در سال گذشته میسر نگردید و امروز خوشبختانه خداوند توفیق داد تا در روز جهانی کارگر در خدمت بزرگواران باشیم.
لازم به ذکر است سیدمجتبی هاشمی از شرکت مدیریت تولید برق یزد (شهرستان اشکذر) به عنوان کارگر نمونه بخش صنعت و آقای علی مهرعلی کارگر نمونه بخش خدمات از باشگاه مشتریان پیشگامان انتخاب شدند.
همچنین گروه کار نمونه در بخش صنعت شامل آقایان محسن براتی هراتی، سعید دهقان زاده، محسن صادق زاده و علی رحیم پور از شرکت آریا جنوب ایرانیان (شهرستان خاتم) و سعید امیرملیک و احمدعالمی گروه کار نمونه در بخش خدمات از شرکت شیشه شناور اردکان و سیدمرتضی هاشمی و محمد مهدی اندیشمند گروه کار نمونه در بخش کشاورزی برگزیده شدند.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۰۵
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید