اخبار

معاون توسعه مدیریت و منابع: صداقت در گفتار و تعهّد در کار در پیشبرد اهداف شغلی تاثیر زیادی دارد

معاون توسعه مدیریت و منابع: صداقت در گفتار و تعهّد در کار در پیشبرد اهداف شغلی تاثیر زیادی دارد
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار، در جریان فرایند مصاحبه پذیرفته شدگان هشتمین آزمون استخدامی این وزارتخانه قرار گرفت و بر ارزیابی دقیق، عادلانه و توجه به دو عنصر صداقت در گفتار و تعهّد در کار مصاحبه شوندگان تاکید کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی "غلامرضا پناه" در این بازدید که یعقوب رستمی مال خلیفه، مدیرکل توسعه منابع انسانی نیز حضور داشت با قدردانی از رعایت دستورالعمل های بهداشتی و کیفیت برگزاری این فرایند؛ با تعدادی از پذیرفته شدگان و همچنین مصاحبه کنندگان گفت‌وگو کرد .
وی با تاکید بر اینکه روند مصاحبه‌ و ارزیابی‌ها با دقت و حساسیت بالا صورت گیرد تا حقی ضایع نشودگفت: سهل انگاری و سخت گیری های نادرست قابل قبول نیست.
وی پیشنهاد کرد: روانشناسان، دست اندرکاران مصاحبه های شغلی و عمومی؛ مواردی از جمله IQ ،خودشناسی، خود کنترلی، آگاهی اجتماعی و مدیریت روابط، توانایی انجام کار تیمی، مهارت حل مشکل به صورت قاطعانه و توانایی تصمیم‎گیری آگاهانه در رابطه با موضوعات شغلی را مد نظر داشته باشد زیرا اگر افراد شایسته و خلاق انتخاب شوند با آموزش کارایی پیدا می کنند .
معاون توسعه مدیریت و منابع  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: عنصر صداقت در گفتار و تعهّد در کار را بررسی کنید، زیرا این دو عنصر، در پیشبرد اهداف شغلی تاثیر زیادی دارد.
گزینش پذیرفته شدگان هشتمین آزمون استخدامی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بخش های مختلف سوابق آموزشی و پژوهشی، دانش و مهارت شغلی و روانشناسی تا 23 اردیبهشت در مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار در حال انجام است.

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید