اخبار

دیدار با امام جمعه بخش بهمن شهرستان ابرکوه در دومین روز از هفته کار و کارگر

دیدار با امام جمعه بخش بهمن شهرستان ابرکوه در دومین روز از هفته کار و کارگر
همزمان با دومین روز از هفته کار و کارگر ، رئیس و کارشناسان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه به همراه مسئول بسیج کارگری ، بخشدار، شهردار و اعضای شورای شهر مهردشت و تعدادی از کارگران و کارآفرینان با امام جمعه بخش بهمن دیدار کردند

در ابتدای این دیدار ناصر زارع رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ابرکوه با تبریک هفته کارگر ، کارگران و کارفرمایان را دو بال رونق تولید در کشور دانست که نقش موثری را در رشد اقتصادی جامعه ایفاء می کنند.

وی افزود: اگر بخواهیم رشد اقتصادی استمرار داشته باشد، باید روحیه جهادی که از اول انقلاب حاکم بوده است و تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار دهیم که بدون شک به آن بهره وری مد نظر دست خواهیم یافت.

رارع همچنین گزارشی از عملکرد اداره در حوزه های مختلف  و گزارشی از آخرین وضعیت کار و تولید و اشتغال و فضای کسب و کار شهرستان و همچنین برنامه های اداره جهت تحقق شعار سال ارائه کرد

در ادامه حجه الاسلام علیدوست امام جمعه مهردشت از کار به عنوان گنج بی نهایت یاد کرد و افزود: همه می بایست نسبت به تغییر فرهنگ کار در جامعه تلاش نماییم . وی برترین عبادت را از نگاه روایات اسلامی کسب روزی حلال دانسته و تاکید کرد از همه ظرفیتهای موجود در نماز جمعه جهت ارتقای فرهنگ کار و نهادینه نمودن آن استفاده خواهد نمود .

علیدوست کارگران را سنگربانان سنگر دفاع اقتصادی خواند و اذعان کرد دلگرمی کارگران موجب افزایش راندمان تولید، کفیت بخشی به کالا و اهتمام به کمیت و آمار بالا و رونق بیشتر تولید می‌شود.

۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید