اخبار

تجدید میثاق با آرمان های شهدا همزمان با آغاز هفته کار و کارگر در شهرستان ابرکوه

تجدید میثاق با آرمان های شهدا همزمان با آغاز هفته کار و کارگر در شهرستان ابرکوه
رزمندگان اسلام با دستان خالی در تقابل با جبهه باطل برآمدند و امروز مسوولیت های ما در قبال ایثار آنان بسیار عظیم است و باید تداوم دهنده راه شهدا باشیم.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه: در نخستین روز از هفته کار و کارگر، ادارات زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در شهرستان ابرکوه به همراه امام جمعه و جمعی از کارگران و کارفرمایان، مسئولین تشکلات و بسیج کارگری با آرمان های والای شهدای گرانقدر شهرستان تجدید میثاق کردند.
در نخستین روز از هفته گرامیداشت کار و کارگر، مزار شهدای گمنام در محل مصلی شهرستان ابرکوه با حضور حسینی امام جمعه، رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارگری، روسا و نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی و جمعی از تعاونگران غبارروبی و گل‌باران شد.
شرکت کنندگان در این مراسم، ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای شهدا بر مزار شهدا حاضر شده و با غبار روبی، نثار گل و عطر افشانی، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرده و عشق و ارادت خود را به آرمان های مقدس آنان نشان دادند.
حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، با بیان اینکه آرمان شهدا ، مقدس و آسمانی است ، یادآور شد: رزمندگان اسلام با دستان خالی در تقابل با جبهه باطل برآمدند و امروز مسوولیت های ما در قبال ایثار آنان بسیار عظیم است و باید تداوم دهنده راه شهدا باشیم.
۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید