اخبار

بازدید از واحدهای تولیدی ناحیه صنعتی بخش بهمن شهرستان ابرکوه

بازدید از واحدهای تولیدی ناحیه صنعتی بخش بهمن شهرستان ابرکوه
در دومین روز از هفته کار و کارگر، زارع رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه با همراهی بسیج کارگری و امام جمعه، بخشدار، شهردار و اعضای شورای شهر مهردشت از سه واحد تولیدی فعال واقع در ناحیه صنعتی بخش بهمن بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه: در دومین روز از هفته کار و کارگر، زارع رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه با همراهی بسیج کارگری و امام جمعه، بخشدار، شهردار و اعضای شورای شهر مهردشت از سه واحد تولیدی فعال واقع در ناحیه صنعتی بخش بهمن بازدید کردند.
زارع ضمن تبریک هفته کار و کارگر گفت: یکی از مهمترین وظایف و رسالت های ما در شرایط موجود نظارت کامل بر اجرای صحیح امور مرتبط با تولید، خدمات و رعایت کامل دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی و حفاظتی در راستای سلامت نیروی کار و استمرار تولید و خدمات در این برهه حساس است و در همین راستا تلاش خواهیم کرد تا از تمامی ظرفیت های قانونی که دولت فراهم کرده است در جهت حفظ بنگاه های اقتصادی و پایداری مشاغل استفاده نماییم.
در پایان بازدید از سه شرکت کویرفسفات ، فراورده های لبنی عالی مهر و شرکت تولید خوشخواب رویان آرامش، با اهدای شاخه گل و هدایا از زحمات و تلاشهای شبانه روزی مسئولان کارخانه ها و کارگران تقدیر شد.

7
6
5
4
3
1


۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید