اخبار

دهقانی زاده رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز:

بیش از 10 هزار نفر کارگر بیمه شده در مهریز فعالیت دارند

بیش از 10 هزار نفر کارگر بیمه شده در مهریز فعالیت دارند
پخش زنده مصاحبه رادیوئی در شرکت کاشی کارون نوین ایساتیس واقع در شهرک سنگ شهرستان مهریز

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز: بمناسبت دومین روز از هفته کار و کارگر، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز و فرمانده حوزه بسیج کارگری امام جواد (ع) در گفتگوی زنده با رادیو یزد شرکت کردند.
دهقانی زاده رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز  که در شرکت کاشی کارون نوین ایساتیس حضور یافته بود گفت: از مسئولین این شرکت به خاطر تلاش و کوشش هایی که در جهت ایجاد اشتغال در شهرستان انجام داده اند تقدیر و تشکر می کنم.

وی سپس با تبریک هفته کار و کارگر به کارگران شریف شهرستان خاطرنشان کرد: شهرستان مهریز بالغ بر 10400 نفر کارگر بیمه شده دارد و مشتمل بر 7 شهرک و ناحیه صنعتی است. در این شهرستان صنایع مختلف کاشی، فولاد، سیمان، معدن، نساجی، مواد شیمیائی و... در کنار بخش های متنوع کشاورزی و صنعت گردشگری رشد متوازن اقتصادی را به همراه داشته است.

وی عنوان کرد: هفته کارگر نمادی برای بزرگداشت جایگاه کار و تلاش و کوشش است و یادآور آن است که حیات اقتصادی کشور به تلاشگران عرصه کار و تولید گره خورده است.
در پایان حاضران از تهیه و توزیع بسته های مومنانه مواد غذائی در ماه مبارک رمضان بین کارگران شرکت از مسئولین این واحد تولیدی قدردانی کردند.

۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید