اخبار

در اولین روز از هفته کارگر روی داد:

تجدید میثاق با شهدای کارگری استان یزد

تجدید میثاق با شهدای کارگری استان یزد
در صحنه جنگ اقتصادی، کارگران در خط مقدم این جبهه قرار دارند و وظیفه مسئولین است که موانع بر سر راه تولید کشور را بردارند تا شاهد رشد اقتصادی باشیم و بتوانیم فشار مضاعفی که بر دوش مردم در زمینه معیشتی وارد شده است رفع گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در آستانه گرامیداشت هفته کارگر، عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با حضور در گلزار شهدای شهرستان یزد به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
در این مراسم که با حضور اعضای خانه کارگر و بسیج کارگری استان برگزار شد با اهدای گل یاد و خاطره شهدای کارگر استان یزد گرامی داشته شد و با آرمان های این بزرگ مردان تجدید میثاق شد.
تشکری در این مراسم با بیان اینکه در عرصه تولید برای تحقق شعار سال باید جهادی وارد میدان شد افزود: شهدا به خصوص شهدای کارگری سرمشق و الگویی برای تمامی کسانی هستند که دلشان برای ایران اسلامی می تپد.
وی با اشاره به اینکه کشور در جنگ اقتصادی با دشمن به سر می برد خاطر نشان کرد: در صحنه جنگ اقتصادی، کارگران در خط مقدم این جبهه قرار دارند و وظیفه مسئولین است که موانع بر سر راه تولید کشور را بردارند تا شاهد رشد اقتصادی باشیم و بتوانیم فشار مضاعفی که بر دوش مردم در زمینه معیشتی وارد شده است رفع گردد.

 

5
4
3
2
1
تشکری
۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید