اخبار

بررسی موانع و مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی ابرکوه

بررسی موانع و مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی ابرکوه
بازدید از این واحد تولیدی در راستای ارائه راهنمایی و راهکارهای لازم به منظور حفظ اشتغال موجود و بررسی مسائل و مشکلات پیش روی آن‌ صورت گرفت
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه: ناصر زارع رئیس اداره تعاون کار و رفاه جتماعی شهرستان ابرکوه از واحد تولیدی کاشی کوثر کویر بازدید و در جریان نحوه تولید، برنامه‌های آتی و مسائل و مشکلات این شرکت قرار گرفت.
زارع در حاشیه این بازدید اظهارکرد: بازدید از این واحد تولیدی در راستای ارائه راهنمایی و راهکارهای لازم به منظور حفظ اشتغال موجود و بررسی مسائل و مشکلات پیش روی آن‌ صورت گرفت تا با برگزاری جلسات کارشناسی با مسئولان دستگاه‌های ذی‌ربط مسائل آن‌ها تا حد امکان رفع شود.
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ابرکوه خاطرنشان کرد: امیدواریم در سالی که توسط مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به نام سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نام‌گذاری شده است با رفع مشکلات و موانع واحدهای تولیدی شهرستان گام مؤثری در راستای تحقق شعار سال برداریم.
لازم به ذکر است این واحد تولیدی کاشی وسرامیک با 3 خط تولید و سه شفیت کاری روزانه حدود 15 هزار مترمربع کاشی و سرامیک تولید و روانه بازار می کند و زمینه اشتغال 240 نفر را فراهم کرده است .
۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید