اخبار

در دیدار با نماینده اردکان مطرح شد:

راه اندازی استخر مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان اردکان تا شهریورماه

راه اندازی استخر مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان اردکان تا شهریورماه
خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته اعتبار لازم برای تکمیل و راه اندازی استخر مجموعه ورزشی کارگران شهرستان اردکان تامین شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با محمدرضا دشتی نماینده مردم شریف اردکان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
تشکری در این دیدار ضمن قدردانی از توجه نماینده اردکان به ورزش کارگری گفت: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته اعتبار لازم برای تکمیل و راه اندازی استخر مجموعه ورزشی کارگران شهرستان اردکان تامین شده است.
وی ادامه داد: در این راستا مناقصه ساخت استخر برگزار و پیمانکار نیز مشخص شد. امیدوارم شهریورماه سال جاری شاهد بهره برداری از این مجموعه در شهرستان اردکان باشیم.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اینکه قانونگذار در تبصره 2 ماده 38 به واحدهای تولیدی اجازه هزینه کرد در حوزه ورزش را برای کارگران در نظر گرفته است گفت: صیانت، سلامت کارگران و ایجاد نشاط اجتماعی در بین کارگران و خانواده هایشان از اهمیت زیادی برخوردار است. در سالی که گذشت پویش دوشنبه های ورزش کارگری در سطح کشور و استان یزد همه هفته در یکی از واحدهای تولیدی برگزار شد و در سال جاری برنامه ریزی ویژه ای در حوزه ورزش برای کارگران در سطح استان انجام می دهیم.
نماینده اردکان نیز در این دیدار با تاکید بر مسئولیت اجتماعی واحدهای تولیدی خاطر نشان کرد: اکثریت جامعه استان یزد را جامعه کارگری تشکیل می دهد و این امر باعث شده که کارفرمایان توجه بیشتری به مسئولیت های اجتماعی که برعهده شان است داشته باشند.
وی با بیان اینکه در همین راستا شرکت چادرملو تکمیل مجموعه ورزشی 6 هزار نفری را در دستور کار دارد گفت: حوزه ورزش یکی از ارکان مهمی است که برای داشتن جامعه سالم و نیروی کار سالم باید به آن پرداخت.

اردکان
اردکان
اردکان
دشتی نماینده اردکان
تشکری و نماینده اردکان


۷ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید