اخبار

با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ؛ پنجمین همایش ملی فرهنگ کار برگزار می شود

با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ؛ پنجمین همایش ملی فرهنگ کار برگزار می شود
پنجمین همایش ملی فرهنگ کار با حضور " محمد شریعتمداری " وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار می شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ابراهیم صادقی فر" معاون فرهنگی اجتماعی از برگزاری این همایش با مشارکت موسسه کار و تامین اجتماعی و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد.

وی افزود: معاونت فرهنگی و اجتماعی با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری، به عنوان سال «جهش تولید» و همچنین توجه بیشتر به فرهنگ کار، ارتقاء و نهادینه کردن آن در سطح جامعه، پنجمین همایش ملی فرهنگ کار را برگزار می کند.

صادقی فر گفت: به منظور برگزاری این همایش تعداد70مقاله در محورهای سیر تحول فرهنگ کار و جایگاه ارزشمندی کار در ایران و جهان با رویکرد بین نسلی ،مطالعه تطبیقی فرهنگ کار در ایران و سایر کشورهای جهان، نقش آموزش‌های رسمی( مهدکودک مدرسه دانشگاه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای) در ارتقای فرهنگ کار، جایگاه فرهنگ کار در برنامه‌های توسعه اسناد بالادستی و سند چشم انداز ۱۴۰۴ کشور و ... به دبیر خانه همایش ارسال شد که از این تعداد 12مقاله به عنوان مقالات برتر انتخاب شده و از نویسندگان آنها تقدیر می شود.

پنجمین همایش ملی فرهنگ کار، 19 اسفند در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار می شود.
 
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید