اخبار

اولین جشنواره فرهنگی، ورزشی کارگران کم بینا و نابینای استان یزد برگزار شد

اولین جشنواره فرهنگی، ورزشی کارگران کم بینا و نابینای استان یزد برگزار شد
اولین جشنواره فرهنگی، ورزشی کارگران کم بینا و نابینای یزد در مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی 22 بهمن کارگران استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: اولین جشنواره فرهنگی، ورزشی کارگران کم بینا و نابینای یزد در مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی 22 بهمن کارگران استان برگزار شد.

عمادتشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این رابطه گفت: تعاون، کار و رفاه اجتماعی بخشی از وظیفه اش توجه به تامین سلامت کارگران است و برای مقوله ورزش اهمیت بسیاری قائل است.

وی با اشاره به اینکه یکی از آیتم های توسعه یافتگی در کشورهای پیشرفته توجه و تسهیلاتی است که به معلولین می شود گفت: یکی از اهداف برگزاری این جشنواره توسعه ورزش کارگری در بین کارگرانی است که از معلولیت برخوردارند.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا ایجاد روحیه شادابی و نشاط در بین افراد جامعه به خصوص معلولین گرامی یکی از ضروریات است؛ امروز با هدف تشویق و تجلیل از کارگران کم بینا و نابینای استان و ایجاد تحرکت و سلامت در اینجا گردهم جمع شده ایم.

این مسابقات در رشته های پرتاب توپ و طناب زنی بانوان و آقایان با حضور بیش از 30 نفر از کارگران کم بینا و نابینای استان برگزار شد که در بخش بانوان و در رشته طناب زنی خانمها اکرم دهقان، سمیه قمریان و الهام زارع به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

 در بخش طناب زنی آقایان سید مهدی میردهقان بعنوان نفر اول، حسین دشتی نفر دوم و سید رضا رام ساردار بعنوان سومی دست یافتند. همچنین در رشته پرتاب توپ که فقط در بخش آقایان برگزار شد علیرضا پورناظمیان موفق شد با یک نمایش زیبا مقام اول را از آن خود کند؛ حامد علمدار و سید مهدی میردهقان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۳
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید