اخبار

تبیین تبصره 2 ماده 38 و تحقق آن برای رونق بخشیدن به ورزش کارگری استان

تبیین تبصره 2 ماده 38 و تحقق آن برای رونق بخشیدن به ورزش کارگری استان
در برنامه ششم توسعه این فرصت به واحدهای تولیدی داده شده تا با استفاده از ابزارهای قانونی بتوانند برای ارتقاء سطح سلامت کارگرانشان در زمینه ورزشی هزینه کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: با حضور عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، شریف مشاور مدیرعامل مجتمع صنعتی، معدنی چادرملو و اعتماد مقدم معاون مدیرکل مالیاتی استان یزد ظرفیت های موجود تبصره 2 ماده 38 تبیین و بررسی شد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه60 درصد جامعه استان یزد را قشر شریف کارگران تشکیل می دهند گفت: در دوران کرونا و پس از آن جامعه استان به خصوص جامعه کار و تولید نیازمند نشاط اجتماعی و شادابی جسم و رروح است؛ لذا تبصره 2 ماده38 این فرصت را به واحدهای بزرگ معدنی و تولیدی استان می دهد تا در ورزش کارگری استان اقدامات موثری را انجام دهند.
تشکری با اشاره به اینکه اداره کل مالیاتی استان نیز برای استفاده حداکثری واحدهای تولیدی از این تبصره همگام و همراه این اداره کل است افزود: در برنامه ششم توسعه این فرصت به واحدهای تولیدی داده شده تا با استفاده از ابزارهای قانونی بتوانند برای ارتقاء سطح سلامت کارگرانشان در زمینه ورزشی هزینه کنند.
وی ایجاد و گسترش فضاهای ورزشی، تفریحی و رفاهی برای کارگران استان را از جمله مسئولیت های اجتماعی این واحدها برشمرد و افزود: واحدهای تولیدی همچون چادرملو در مباحث مسئولیت های اجتماعی به خوبی نقش ایفا کرده اند و جا دارد از حمایت ها و کمک های مدیریت این مجموعه در رابطه با کرونا تقدیر و تشکر کنم.
تشکری در پایان خاطر نشان کرد: در اکثر شهرستان های استان این اداره کل دارای مجموعه های فرهنگی، رفاهی و ورزشی جهت استفاده از کارگران است. مدیران واحدهای تولیدی می توانند با قراردادهایی که با این مجموعه ها منعقد می کنند، به رونق ورزش کارگری استان کمک کنند.

ورزشی
ورزشی
ورزشی
ورزش
ورزش
ورزش


۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید