اخبار

اعطاء عنوان«تقدیر ویژه» در توسعه و ترویج فرهنگ نماز به اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد

اعطاء عنوان«تقدیر ویژه» در توسعه و ترویج فرهنگ نماز به اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد
براساس گزارش هیئت ارزیابی ستاد اقامه نماز استان یزد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توسعه و ترویج فرهنگ نماز در بین دستگاه های اداری استان، موفق به کسب عنوان «تقدیر ویژه» شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان یزد: براساس گزارش هیئت ارزیابی ستاد اقامه نماز استان یزد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توسعه و ترویج فرهنگ نماز در بین دستگاه های اداری استان، موفق به کسب عنوان «تقدیر ویژه» شد.
در ششمین سال اجلاس استانی نماز که برای ارائه گزارش و تجلیل از برترین های این حوزه صبح چهارشنبه ششم اسفندماه در سالن کوثر استانداری برگزار شد، عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد لوح عنوان «تقدیرویژه» را از طرف استاندار دریافت کرد.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: خوشبختانه کارفرمایان یزدی در عرصه های خیّری همانند ساخت مسجد، مدرسه و مراکز بهداشتی و درمانی ید طولایی دارند و همین امر باعث شده است که اکثر واحدهای تولیدی و صنعتی در استان دارای نمازخانه و مسجد برای ادای فریضه نماز جماعت باشند.
وی ادامه داد: در سال جاری توجه ویژه ای به مباحث فرهنگی، ورزشی و آسیب های اجتماعی در واحدهای تولیدی داشته ایم. با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته از کارفرمایانی که نمازخانه و مسجد درخور شان کارگران در واحد تولیدی خود ایجاد کرده اند به طور ویژه تقدیر شده است.
تشکری اضافه نمود: یکی از برنامه هایی این اداره کل برای بالا بردن روحیه شادابی و سلامتی کارگران دارد «پویش دوشنبه های ورزشی کارگران» است که هر دوشنبه در یکی از واحدهای تولیدی استان در حال اجراست. در این زمینه نیز از کارفرمایان پیشتاز قدردانی می شود.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تصریح کرد: کارگران استان در زمینه های ورزشی، فرهنگی و مذهبی در کشور سرآمد هستند. در مسابقات سراسری قرآن کارگران کشور استان یزد توانست دو رتبه کشوری را به دست بیاورد. همچنین در زمینه ورزشی نیز کارگران استان دارای مقام های کشوری و جهانی هستند.

نماز
نماز
نماز
نماز


۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۸:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید