اخبار

​پناه در گلستان: اجرای طرح‌های اشتغال‌زا مانع مهاجرت روستاییان شد

​پناه در گلستان: اجرای طرح‌های اشتغال‌زا مانع مهاجرت روستاییان شد
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به پرداخت تسهیلات ارزان قیمت برای اجرای طرح‌های تولیدی و اشتغال‌زا در روستاهای کشور گفت: اتخاذ این راهبرد طی سال‌های اخیر مانع مهاجرت روستاییان به شهرها شده و زمینه مهاجرت معکوس را هم فراهم کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان غلامرضا پناه به همراه سعید مازندرانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان و فرماندار رامیان در  بازدید از یک کارخانه تولید لوازم الکتریکی در شهر دلند از توابع شهرستان رامیان اظهار کرد:  پرداخت تسهیلات برای طرح‌های تولیدی و اشتغال‌زای روستایی در راستای سیاست‌ دولت در توجه به مناطق روستایی است.
وی افزود: برای اجرای طرح‌های تولیدی و اشتغال‌زا در روستاها، تسهیلات با نرخ سود ۶ درصد پرداخت می‌شود ضمن این که سقف تسهیلات برای تکمیل واحدهای تولیدی نیمه تمام روستایی ۴۰ درصد افزایش یافته است.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بازدید از این واحد تولیدی اشاره کرد و گفت: این کارخانه سهم بالایی در تولید لوازم الکتریکی کشور دارد و برای حدود ۴۹۰ کارگر از جمله ۳۴۰ زن فرصت شغلی فراهم کرده است.
 در این بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، فرماندار رامیان و برخی مسوولان این شهرستان ۸۵ هزار نفری حضور داشتند.

 
۲ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید