اخبار

بازدید منصوری از دو طرح اشتغال روستایی استان گلستان

بازدید منصوری از دو طرح اشتغال روستایی استان گلستان
عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه سعید مازندرانی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان، ابراهیم کریمی معاون اقتصادی استاندار گلستان و فرماندار گمیشان از کارخانه گلستان کاغذ پرشیا در شهرستان گمیشان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، این کارخانه مبلغ  15 میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه ملی تسهیلات دریافت کرده است و به طور میانگین روزانه 60 تن کاغذ مورد استفاده قرار می دهد که به صورت رول به فروش می‌رساند.

 حدود 70 درصد از محصول این مجموعه در داخل به فروش می رسد و 30 درصد از رول های کاغذ این مجموعه به کشورهای دیگر صادر می شود.

طرح افزایش 20 درصدی تولید با اشتغالزایی برای 40 نفر و با اعتبار 50 میلیارد تومان در این مجموعه آماده راه اندازی است.

همچنین طبق گفته الیاس افرا عضو هیئت مدیره این مجموعه پیش طرح های لاین تولید خمیر کاغذ از پسماند کشاورزی با اعتبار 250 میلیارد تومان انجام شده است که با راه اندازی این بخش  برای 100 نفر از بومیان منطقه اشتغالزایی ایجاد خواهد شد.

بازدید از استخر سرپوشیده امان تاج‌گری

همچنین عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه سعید مازندرانی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان، ابراهیم کریمی معاون اقتصادی استاندار گلستان و فرماندار آق قلا از محل استخر سرپوشیده امان تاج گری در شهرستان آق قلا بازدید کرد.
 این استخر به منظور حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایر با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی در آبان ماه 99 در شهرستان آق قلا به بهره برداری رسید.
این مجموعه  با تسهیلات دریافتی 27 میلیارد و 300 میلیون ریال از محل منابع صندوق توسعه ملی راه اندازی و برای 19 نفر اشتغالزایی ایجاد کرده است.

 
۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید