اخبار

آئین تجلیل و تکریم از همکار بازنشسته اصغرجهان پرور برگزار شد+ گزارش تصویری

آئین تجلیل و تکریم از همکار بازنشسته اصغرجهان پرور برگزار شد+ گزارش تصویری
مراسم تجلیل و تکریم از 30 سال خدمات بی شائبه و صادقانه آقای اصغر جهان پرور که در 30 بهمن سال جاری به افتخار بازنشستگی نائل می شوند با حضور عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیران، روسا و کارشناسان این اداره کل در سالن تلاش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: مراسم تجلیل و تکریم از 30 سال خدمات بی شائبه و صادقانه آقای اصغر جهان پرور که در 30 بهمن سال جاری به افتخار بازنشستگی نائل می شوند با حضور عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیران، روسا و کارشناسان این اداره کل در سالن تلاش برگزار شد.
تشکری ضمن تبریک حلول ماه مبارک رجب و خوش آمدگویی به مدعوین از زحمات گرانقدر آقای اصغر جهان پرور که طی سی سال در حوزه های مختلف به خصوص روابط کار به مردم شریف استان خدمت رسانی کرده است تقدیر کرد.
وی افزود: بالاترین و بهترین منابع یک سازمان نیروی انسانی آن دستگاه است. آقای جهان پرور یکی از نیروهای صادق، پرتلاش و خدوم این اداره کل است که در حوزه روابط کار تلاش های صادقانه وی بر کسی پوشیده نیست. وی بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت اهداف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از هیچ کوششی دریغ نورزیدند.
در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر از زحمات نامبرده تجلیل به عمل آمد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۳۰
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید