اخبار

معاون امور تعاون در مازندران خبر داد:

راه اندازی خط اعتباری بانک توسعه تعاون برای رفع مشکل خرید پرتقال شب عید

راه اندازی خط اعتباری بانک توسعه تعاون برای رفع مشکل خرید پرتقال شب عید
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای رفع مشکل مالی خرید پرتقال شب عید کشور خط ویژه اعتباری در بانک توسعه تعاون استان مازندران راه اندازی شده است.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، محمد کبیری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این مطلب در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری مازندران در ساری و با اشاره به درخواست شرکت تعاونی باغداران مازندران برای تامین اعتبار مورد نیاز خرید پرتقال نوروزی، گفت: برای رفع مشکل مالی خرید پرتقال شب عید کشور خط ویژه اعتباری در بانک توسعه تعاون استان مازندران راه اندازی شده است.

وی افزود: از محل این خط اعتباری ویژه حدود ۴۵ میلیارد تومان تسهیلات برای خرید میوه شب عید کشور به شرکت‌های تعاونی باغداران مازندران پرداخت می‌شود.
کبیری، تداوم این خط اعتباری را برای سال‌های آینده مشروط به همکاری دو جانبه شرکت‌های تعاونی باغداران با بانک توسعه تعاون برشمرد.
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین گفت: در حوزه اشتغال روستایی در کشور امسال حدود ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از سوی بانک توسعه تعاون در قالب سامانه کارا پرداخت شده است.
 کبیری افزود: در مجموع حدود ۷۰ درصد از منابع مالی و تسهیلاتی ۲۱ هزار میلیارد تومانی پیش بینی شده برای امسال از سوی بانک توسعه تعاون باید به شرکت‌های تعاونی اختصاص می‌یافت که  در مقایسه با سال قبل حدود ۶۰ درصد افزایش دارد.
وی میزان تسهیلات پرداختی از سوی بانک توسعه تعاون را در سال گذشته  حدود ۱۴ هزار میلیارد تومان اعلام کرد.
 
۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید