اخبار

ساختمان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مقام سازی و بهسازی می شود

ساختمان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مقام سازی و بهسازی می شود
قرارداد مطالعات مقاوم سازی و بهسازی ساختمان مرکزی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی امضا شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امضای این قرارداد با حضور رامین ایزدپناه مدیرکل پشتیبانی، رییس و اعضای کارگروه اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،رئیس مجتمع دانشگاهی پدافندغیرعامل و پژوهشکده انرژی و توسعه پایدار ، مدیر پژوهش دانشگاه مالک اشتر صورت گرفت.
تفاهم نامه همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دانشگاه صنعتی مالک اشتر برای ایجاد و تقویت زمینه های همکاری مشترک و تبادل اطلاعات و تجربیات ، بهره مندی از توانمندی های علمی،اجرایی و پژوهشی بین وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و دانشکاه مالک اشتر در دو فاز شناخت و جمع آوری اطلاعات و تحلیل ریسک و ارزیابی وضیعت تاب آوری امضا شد.
این پرژوه در مدت زمان 6 ماه انجام می شود و تمام هزینه های آن از فایل پژوهشی دانشگاه مالک اشتر بوده و وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی هیچگونه تعهد مالی ندارد.
همچنین، پس از مطالعات اولیه، تدوین الزامات و طرح مدیریت مقابله با حوادث آغاز خواهد شد که فرآیند شروع پروژه مقاومسازی و بهسازی را ترسیم می کند.
با توجه  به  قدمت 60 ساله ساختمان با  دستور معاون  توسعه مدیریت و منابع مقاوم سازی آن در دستور کار قرار گرفت.
با دعوت از متخصصین  جلسات متعددی در سطوح ملی با پژوهشگران و اندیشمندان مربوطه برگزار شد، یکی از مهم ترین اهداف ترسیم شده در این تفاهم نامه همکاری، مطالعات بهسازی و مقاوم سازی ساختمان مرکزی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی بوده است.

 
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید