اخبار

عمادتشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

تلاش کرده ایم عملکرد مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان شفاف و سالم باشد

تلاش کرده ایم عملکرد مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان شفاف و سالم باشد
با توجه به محدودیت منابع و نیروی انسانی خدمات رسانی آن طور که انتظار می رود نمی تواند محقق شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با حضور در خانه کارگر در جشنی که به مناسبت ایام الله دهه فجر به صورت لایو زنده صبح امروز برای کارگران استان به نمایش درآمد شرکت کرد.
وی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تبریک این ایام خجسته به کارگران استان با بیان اینکه حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارای گستردگی خدمات می باشد گفت: با توجه به محدودیت منابع و نیروی انسانی خدمات رسانی آن طور که انتظار می رود نمی تواند محقق شود.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: بخش تعاون یکی از قسمت هایی است که می تواند در کاهش شکاف اجتماعی در بخش عدالت اجتماعی را پر کند. سعی کرده ایم به این بخش توجه ویژه ای داشته باشیم.
وی اضافه نمود: هدفی که مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در هیئت های تشخیص و حل اختلاف دنبال می کند این است که مباحث کارگر و کارفرمایی مطرح نباشد بلکه عمل به نص صریح قانون و اجرای عدالت در دستور کار باشد.
تشکری با اشاره به اینکه تلاش شده عملکرد مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان شفاف و سالم باشد افزود: در بخش بیمه بیکاری با همکاری که با تامین اجتماعی داریم سعی شده، حداکثر به دور از تنگ نظری هر کس حداقل شرایط را داشته، بتواند از این فرصت استفاده کند.
وی تاکید کرد: در مسئله بازنشستگی پیش از موعد در مشاغل سخت و زیان آور ملاک رای ما، نظر بازرسین این اداره کل و شبکه بهداشت است. بازرسین بهداشت در مورد کیفیت آلایندگی نظر می دهند و تخصص بازرسان ما این است که این آلایندگی چقدر می تواند مستمر باشد و در طول 20 سال کارگر به او صدمه وارد کرده باشد.
تشکری با بیان اینکه هیچگاه در بررسی پرونده های سخت و زیان آور به این مسئله که فلان شرکت در پرداخت حق بیمه دچار مشکل می شود توجه ای نکرده و فقط در پی احقاق حق بوده ایم افزود: یکی از بخش هایی که مردم به این مجموعه مراجعه می کنند مباحث رفاهی چون یارانه، تسهیلات و ... است. اکثر این مسائل به صورت متمرکز می باشد ولی هرکجا احساس کرده ایم که کار به صورت روال انجام نمی شود موضوع را پیگیری کرده ایم.
وی تصریح کرد: قطعا دوران پس از کرونا، جامعه به خصوص جامعه کارگری نیاز به نشاط روحی وجسمی دارد. مجموعه ورزشی کارگران به دلیل کرونا آسیب شدیدی دید. در سال آینده شاهد بهره برداری از استخر مجموعه ورزشی کارگران شهرستان اردکان خواهیم بود. در شهرستان ابرکوه نیز 3 میلیارد تومان بودجه برای تجهیز و ساخت آن تامین اعتبار شده است که امیدوارم برای دوران پس از کرونا آماده ارائه خدمت به کارگران شریف آن شهرستان باشد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۵۷
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید