اخبار

برگزاری همایش فرهنگ سازی ایمنی در کارگاهها صنعتی و تولیدی در اردکان

برگزاری همایش فرهنگ سازی ایمنی در کارگاهها صنعتی و تولیدی در اردکان
همایشی با موضوع فرهنگ سازی ایمنی در کارگاه های صنعتی و تولیدی با حضور مسئولان و کارشناسان ایمنی واحدهای صنعتی و تولیدی در سالن اجتماعات شرکت آهن و فولاد ارفع شهرستان اردکان برگزار گردید.

به گزارش از روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردکان: همایشی با موضوع فرهنگ سازی ایمنی در کارگاه های صنعتی و تولیدی با حضور مسئولان و کارشناسان ایمنی واحدهای صنعتی و تولیدی در سالن اجتماعات شرکت آهن و فولاد ارفع شهرستان اردکان برگزار گردید.
محمد فتاحی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی اردکان ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و تقدیر از همه شرکت کنندگان در این همایش با اشاره به اهمیت بالای بحث ایمنی در محیط کار ، حوادث ناشی از کار را چالشی مهم در جامعه کار و تولید دانست که در صورتیکه بدرستی مدیریت و کنترل نگردد در ابعاد انسانی ، اجتماعی و اقتصادی جامعه را دچار آسیب و زیان میکند . فتاحی عنوان کرد حوادث ناشی از کار سبب کندی رشد و توسعه جامعه ، تحمیل زیان مالی به کارگر و کارفرما و دولت ، خسران سرمایه انسانی و بروز آسیبهای اجتماعی و اقتصادی می گردد . وی با بیان اینکه سرمایه گذاری در امر ایمنی بازگشت سرمایه و مزایای بی شماری در پی دارد، عنوان کرد:در سالهای اخیر اقدامات تخصصی و بسیار مفیدی در راستای ارتقا شرایط ایمنی در محیطهای کار از سوی وزارت تعاون ،کار صورت گرفته و بر مقولات آموزش ،فرهنگ سازی و نظارت مستمر در حوزه ایمنی کار تاکید شده است در ادامه این همایش جواد اعتماد مقدم بازرس کار شهرستان یزد مباحثی را درخصوص فرهنگ سازی ایمنی کار ایراد نمود واز سوی کارشناسان ایمنی واحدهای تولیدی و صنعتی مقالاتی ارائه گردید.
در پایان به ارائه کنندکان مقاله با موضوع فرهنگ سازی ایمنی در کارگاهها با اهدا لوح تقدیر تجلیل شد.
در حاشیه این همایش از پروژه در حال احداث مجتمع فرهنگی ورزشی شهید سلیمانی چادرملو و خط تولید آهن و فولاد ارفع بازدیدی بعمل آمد.

اردکان
اردکان
اردکان
اردکان

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید