اخبار

برگزاری دوره آموزشی بورس در شهرستان اشکذر

برگزاری دوره آموزشی بورس در شهرستان اشکذر
به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر کارگاه آموزش بورس در محل این اداره و با حضور جمعی از مدیران اجرایی و تعاونی های شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار ور فاه اجتماعی شهرستان اشکذر: به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر کارگاه آموزش بورس در محل این اداره و با حضور جمعی از مدیران اجرایی و تعاونی های شهرستان برگزار شد.
در ابتدای این دوره آموزشی ناصر زارع سرپرست اداره ضمن خوش آمد گویی به حضار و تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روز زن هدف اصلی از برگزاری این دوره را آموزش و ترویج فرهنگ بورس اعلام کرد و افزود: برای شروع هر کاری نیاز به آموزش داریم. در سال های اخیر شاهد حضور افراد زیادی در بورس هستیم. برای حضور در هر حرفه و کسب و کار و سرمایه گذاری نیاز به اموزش وجود دارد و بدون اطلاع خیلی ها دچار ضرر و زیان می شوند.
وی ادامه داد: باید بتوانیم سرمایه‌های سرگردان و نیز سرمایه‌هایی که بیشتر صرف فعالیت‌های کاذب و غیر هدفمند می‌شود را به بازار بورس هدایت کنیم که این خود باعث افزایش توانمندی شرکت‌های تولیدی می‌شود.
در ادامه اسلامی کارشناس کارگزاری ایساتیس پویا در ابتدا ضمن تعریف کلی از بازار سرمایه و بیان مشکلات و موانع اخیر این بازار اظهار کرد: بازار بورس، پشتوانه مناسبی برای اشتغال پایدار است، زیرا با تقویت این بازار، شرکتهای تولیدی، تامین مالی می شوند و می توانند اشتغال واقعی را در جامعه رونق بخشند.
وی با تاکید بر این که در ماه های اخیر برخی اقدامات اشتباه باعث سلب اعتماد مردم از این بازار شده است افزود: گرچه اخیراً فعالیت هایی در جهت معرفی و ترویج بورس در جامعه صورت گرفته، اما دستگاه های مسئول باید این بازار را جدی تر بگیرند تا فضای اطمینان بخش و مورد اعتماد، برای حرکت جامعه به سمت سرمایه گذاری تقویت شده تا در شرایط کنونی تحریم با رکود اندوخته های مردم مواجه نشویم.

 

اشکذر
۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید