اخبار

پیام شریعتمداری به چهارمین المپیاد ورزش بانوان کارگر: توجه به سلامت خانواده کارگران یکی از دغدغه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

پیام شریعتمداری به چهارمین المپیاد ورزش بانوان کارگر: توجه به سلامت خانواده کارگران یکی از دغدغه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت برگزاری چهارمین المپیاد ورزش بانوان کارگر ورزشکار ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر و سالروز میلاد حضرت فاطه زهرا (س) گفت: همواره یکی از دغدغه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت تدبیر و امید توجه به سلامت خانواده کارگران و توسعه، گسترش و ترویج ورزش در بین آنان بوده است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، در این پیام که از سوی ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی - اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم خوانده شد شریعتمداری ضمن تبریک روز زن به همه زحمتکشان و قشر خدوم کارگر به ویژه بانوان ورزشکار کارگر تاکید کرده است: در سنوات گذشته  معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  تلاش کرده با برگزاری برنامه های مختلف  فرهنگی، تفریحی و ورزشی و خانوادگی در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی به این امر مهم جامه عمل بپوشاند.
در ادامه این پیام آمده است: با عنایت به تاکیدات رییس جمهوری بر لزوم توجه بیش از گذشته بر حضور بانوان در عرصه های مختلف،  این وزارتخانه با همکاری خانه کارگر تا کنون سه دوره المپیاد ورزشی بانوان کارگر را برگزار کرده است. شیوع ویروس کرونا و محدویت های به وجود آمده نیز نتوانست مانع و خللی در تحقق اهداف ما ایجاد کند.
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در این پیام تاکید کرده است: چهارمین دوره المپیاد ورزش کارگری تحت شرایط ویژه و رعایت پروتکل های بهداشتی در قالب فضای مجازی در چهار رشته ورزشی برگزار می شود.  
شریعتمداری در پایان پیام خود با تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اظهار امیدواری کرده است: با یاری خداوند همواره بتوانیم با استفاده از همه توان، منابع و امکاناتی که داریم خدمتگذار خوبی برای مردم عزیز به ویژه خانواده بزرگ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باشیم .
 
۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید