اخبار

در سومین روز از دهه مبارک فجر:

مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی رهرو بهین تدبیر آینده افتتاح شد

مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی رهرو بهین تدبیر آینده افتتاح شد
این مرکز به عنوان هفتمین مرکز مشاوره خدمات کارآفرینی در شهرستان یزد در زیرگروه تخصصی توسعه تجارت، فروش و صادرات موفق به کسب مجوزهای مربوطه شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری سرپرست این اداره کل در مراسم افتتاح این مرکز مشاوره ضمن تبریک دهه مبارک فجر و گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون چهار جلسه هیات فنی مراکز مشاوره کارآفرینی در استان تشکیل شده و درخواست هایی جهت راه اندازی مرکز مشاوره مطرح گردیده است.
وی خدمات مراکز مشاوره کسب و کار را در اکوسیستم کارآفرینی موثر دانست و افزود: تاکنون تعداد 12 مرکز مشاوره فعال و یک مرکز در حالت تعلیق در استان یزد مجوز فعالیت در زیرگروه های تخصصی 14 گانه بخش های مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات دریافت نموده اند؛ 6 مرکز در زیرگروه تخصصی توسعه تجارت و فروش و صادرات، 2 مرکز در زیرگروه تخصصی توسعه منابع انسانی و مدیریت مالی و 5 مرکز در سایر زیرگروه ها از قبیل صنایع کانی های فلزی و غیر فلزی، فناوری اطلاعات و گردشگری فعالیت می کنند.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در مورد شرکت رهرو بهین تدبیر آینده اظهار داشت: این مرکز به عنوان هفتمین مرکز مشاوره خدمات کارآفرینی در شهرستان یزد در زیرگروه تخصصی توسعه تجارت فروش و صادرات موفق به کسب مجوزهای مربوطه شده و امروز همزمان با دهه مبارک فجر شاهد افتتاح آن هستیم.
تشکری با بیان اینکه این مرکز موجب خیر و برکت برای فعالین کسب کار استان باشد خاطر نشان کرد: مجوز فعالیت این شرکت به صورت 2 ساله صادر شده و در صورت عملکرد مطلوب می تواند با نظر هیات فنی به صورت 3 و یا 5 ساله تمدید گردد.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد مراکز مشاوره کارآفرینی با ایجاد ارتباط پایدار بین فعالیت های کارآفرینانه، فضای کسب و کار و تولید و ارائه مشاوره های تخصصی مبتنی بر دانش کاربردی و نوآوری به متقاضیان، به اهداف خود در این مسیر دست یابند.
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید