اخبار

مدیرکل سازمان های کارگری وکارفرمائی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:

رشد 72 درصدی تشکل های کارگری و کارفرمایی نسبت به سال91

رشد 72 درصدی تشکل های کارگری و کارفرمایی نسبت به سال91
مدیرکل تشکلات کارگری وکارفرمائی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رشد 72 درصدی تشکل های کارگری و کارفرمایی نسبت به سال ۹۱ خبر داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، "فرزاد یوسفی" مدیرکل سازمان های کارگری وکارفرمائی با "احمدرضا معینی" دبیرکل  کانون عالی  هماهنگی شوراهای اسلامی کار کشور، "احمد کشوری" و "محمد مرجانی" اعضاء هیئت مدیره کانون شوراهای اسلامی کار استان با "عبداله قدوسی"مدیرعامل صنایع شیر ایران دیدار و گفت و گو کرد.

وی تصریح کرد:  شرکت هایی که تشکل کارگری دارند با مشکلات و تنش کارگری کمتری مواجه هستند.

وی با اشاره به اهمیت تشکل های کارگری در حمایت از کارگران تاکید کرد: هدف اداره کل سازمان های کارگری و کارفرمایی تسهیل گری در امور تشکل ها و ارتباط کارگر و کارفرما به صورت دوجانبه است .

مدیرکل سازمان های کارگری وکارفرمائی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) در راستای اهمیت به تشکل های کارگری تقدیر کرد.

"احمدرضا معینی" نیز در این دیدار تاکید کرد: در مجموعه‌هایی که فرهنگ تعامل و همدلی میان کارگر وکارفرما حکم‌فرما شده است، پیشرفت آن مجموعه کاملا مشهود بوده و از لحاظ اختلافات کارگر و کارفرمائی و شکایات در مراجع حل اختلاف پرونده ای طرح نشده است.

"عبداله قدوسی" مدیرعامل صنایع شیر ایران نیز در این دیدار تصریح کرد: با افزایش روحیه تعاملات بین کارکنان و تاکید ویژه به مدیران ارشد شرکت‌های گروه، در راستای حمایت از نیروی انسانی و صیانت ازکار می‌توان به اهداف والای سازمانی دست یافت.

 
۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید