اخبار

برپایی نمازجماعت در واحدهای تولیدی از اهداف ستاد اقامه نماز است

برپایی نمازجماعت در واحدهای تولیدی از اهداف ستاد اقامه نماز است
ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین جامعه هدف یکی از برنامه های مربوط به ستاد اقامه نماز است. تشویق و تقویت جامعه کار و تلاش در زمینه برپایی نماز جماعت در واحدهای تولیدی از اولویت های این ستاد است.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خاتم: در آستانه دوازدهم بهمن ماه و آغاز دهه مبارک فجر جلسه شورای اقامه نماز این اداره با حضور اعضای شورا و سعیدی پور نماینده سازمان تبلیغات اسلامی تشکیل گردید.
سعیدی پور نماینده سازمان تبلیغات اسلامی در آغاز این نشست ضمن گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب علی الخصوص شهدای کارگر را گرامی داشت.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت نماز و تاثیر آن در روح و قلب انسان، برپایی نماز جماعت در واحدهای کارگری پس از پایان شیوع ویروس کرونا را امری ضروری عنوان کرد و گفت: ایجاد فضای مناسب برای اقامه نماز در واحدهای کارگری و ارائه آموزش های لازم به کارگران از طریق برگزاری کارگاههای آموزشی می تواند در گسترش و توسعه اقامه نماز موثر و کارساز باشد.
وی اظهار کرد: ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین جامعه هدف یکی از برنامه های مربوط به ستاد اقامه نماز است. تشویق و تقویت جامعه کار و تلاش در زمینه برپایی نماز جماعت در واحدهای تولیدی از اولویت های این ستاد است.
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید