اخبار

امام جمعه شهرستان بافق در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان:

شهرستان بافق پتانسیل های فراوانی در رابطه کار و تولید دارد

شهرستان بافق پتانسیل های فراوانی در رابطه کار و تولید دارد
باید در توسعه اقتصادی از همه نعمتهای خداوند متعال بهره برد و نباید اقتصاد شهر به صورت یک قطبی بیش از حد به معادن وابسته باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق: مسئولین شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

در جریان این دیدار که تعدادی از اعضای شورای هماهنگی تعاون و رفاه شهرستان حضور داشتند روسای ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی ، تامین اجتماعی و بانک توسعه تعاون گزارشی از وضعیت شهرستان در رابطه با مسائل مرتبط به حوزه کاری خود از جمله مباحث مرتبط با امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی، روابط کار، اشتغال، تعاونی ها و تسهیلات پرداختی بانک توسعه ارائه دادند.

در این دیدار حجت الاسلام سعادت فر امام جمعه شهرستان از معادن به عنوان انفال یاد نمود و اظهار کرد: باید در توسعه اقتصادی از همه نعمتهای خداوند متعال بهره برد و نباید اقتصاد شهر به صورت یک قطبی بیش از حد به معادن وابسته باشد.

وی ادامه داد: معرفی فرصتهای اشتغال در حوزه های دیگر به مردم به ویژه با تشکیل و توسعه تعاونیها در زمینه آموزش، صنایع تبدیلی، صنایع دستی، شیلات و کشاورزی ضروری است.

امام جمعه شهرستان بافق ترویج و توسعه فرهنگ صحیح کار را بسیار مهم دانست و گفت: کارهای بزرگی می توان با مشارکت مردم به سر انجام رساند و شهرستان ظرفیت و پتانسیل لازم را دارد .

وی همچنین مهمترین اصل در پرداخت تسهیلات را اهلیت متقاضی عنوان نمود و گفت: این مهم باید مورد توجه مسئولین مربوطه قرار گیرد.

امام جمعه شهرستان در پایان این دیدار بر توجه به مسائل فرهنگی، اجتماعی کارگران و همچنین موضوعات مرتبط با نماز در سطح واحد های اقتصادی تاکید نمود.
۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید