اخبار

تقدیر شریعتمداری از مدیرعامل و کارکنان گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

تقدیر شریعتمداری از مدیرعامل و کارکنان گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران
"محمد شریعتمداری " وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از تلاش های کارکنان گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران ، بزرگ ترین هلدینگ حمل و نقل کشور به ویژه در دوران تحریم و جنگ اقتصادی تقدیر کرد .
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، شریعتمداری در نشست صمیمانه با "محمدرضا مدرس خیابانی "،مدیر عامل  شرکت گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و تعدادی از کارکنان این مجموعه گفت : امروزه گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران درشرایط جنگ اقتصادی نابرابر به یکی از اتاق های جنگ تحریم های ظالمانه تبدیل شده است .
وی  تاکید کرد : درشرایط عادی کار کردن امری طبیعی است اما آنچه اهمیت فعالیت های گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران را چندین برابر می کند، کار در شرایط تحریم است .
وزیرتعاون، کارورفاه اجتماعی اشاره کرد : گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با فعالیت های شبانه روزی در حوزه صادرات ، واردات و ...نقشه بدخواهان کشور را برای ایجاد اختلال در نظام کالاهای اساسی نقش بر آب کرده است . دشمن به دنبال قطع صادرات و واردات کشور بود اما بخش عمده ای از ناکامی بدخواهان نظام ، حاصل فعالیت و مسئولیت پذیری کارکنان ارزشمند گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران است .
وی تاکید کرد : درشرایط جنگ تحمیلی محدودیت هایی در زمینه نقل و انتقال کالا و ... وجود نداشت و درنهایت حمله ای انجام می شد اما امروزه سراسر جهان صحنه ای مین گذاری شده درعرصه  اسناد ، مدارک ، نقل و انتقال کالاها و ...است  و باید در این تغییر چینش رفتاری متفاوت داشت . سایه شوم تحریم امروزه بر سرکشورماست و باید در این شرایط طوری رفتار کنیم که امکان سوء استفاده نیز وجود نداشته باشد .
شریعتمداری یادآورشد : گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران دردوران جنگ تحمیلی نیز برای امنیت و آرامش مردم کشور تلاش می کردند اما اکنون دراحاطه تحریم ها و در شرایطی متفاوت  در حوزه حکمرانی شرکتی نیز امانتدارخوب اموال بازنشستگان است .
وزیرتعاون ، کارورفاه اجتماعی براستفاده حداکثری از ظرفیت های ساخت داخل تاکید  وضمن ابراز خوشحالی از تامین نیازها و کادر فنی در داخل کشور نسبت به افزایش این سهم اظهار امیدواری کرد .
شریعتمداری گفت : باید دوباره به عظمت گذشته کشتیرانی و صنعت دریایی در هفت دریا بازگردیم . این صنعت  می تواند نقشی عظیم و پررنگ در تولید اشتغال و ثروت در کشور ایجاد کند .
وی با اشاره به سابقه تاریخی کشتی سازی ایرانیان در گذشته های دور تاکید کرد : ایجاد صنعت کشتی سازی در کشورمان دوراز انتظار وغیر قابل تحقق نیست .
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران درعرصه حمل بار، واردات ، صادرات و تامین  نیازهای تولیدی اساسی مردم در داخل کشور و بسیاری از موارد دیگر شبانه روزی تلاش می کنند و در خط مقدم جنگ اقتصادی قراردارند .
شریعتمداری افزود :  شفافیت  سرلوحه برنامه های گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود و از امانت های سپرده شده به این مجموعه در تمام عرصه ها به خوبی صیانت می شود .
وی ادامه داد : باغیرت و احساس ملی ، صرفه جویی و حفظ بیت المال می توان  در کشور به دستاوردهای بزرگ رسید و خوشبختانه در گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شاهد دل سوزی برای دست یافتن به اهداف بزرگ هستیم.
وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی یادآورشد : انتصاب مدیران جوان، اندیشه ورز و خلاق درخانواده  وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی نتایج بسیارخوبی به دنبال داشته است.
شریعتمداری اضافه کرد: باید همه ما برای روزهای باقی مانده تا انتهای فعالیت دولت تدبیر و امید برنامه ریزی درست و اجرایی داشته باشیم ، تا بتوانیم به ارائه خدمات استمرار ببخشیم .وی در حاشیه  این  نشست صمیمانه با اهدای لوح افتخاری از خدمات و زحمات مدرس خیابانی که به تازگی نام وی  به فهرست تحریم اضافه شده است تقدیرو ازبخش های مختلف گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد .
 
۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید