اخبار

معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: شرکت زغال سنگ پروده طبس بهترین مصداق جهش تولید است

معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: شرکت زغال سنگ پروده طبس بهترین مصداق جهش تولید است
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه بازدیدهای خود از مناطق معدنی شهرستان طبس از شرکت زغال سنگ پروده بازدید کرد و گفت: شرکت زغال سنگ پروده طبس ،بهترین مصداق جهش تولید است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، حاتم شاکرمی معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن قدردانی از اقدامات ارزشمند شرکت زغال سنگ پروده طبس در راستای صیانت از نیروی کار گفت : این واحد با سختی کار و این میزان ارزش آفرینی توانسته در ارتقای ایمنی و توجه به سلامت کار موفق عمل کند و سلامت نیروی کار را جز اولویت کار خود قرار داده است.
وی  افزود : این واحد با رعایت دستورالعمل  های بهداشتی  با تامین تحهیزات فردی مناسب، آموزش و نظارت های کافی، توانسته گام های موثری در ارتقا ایمنی و حفظ سلامت نیروی کار بردارد .
وی شرکت زغال سنگ پروده طبس را الگویی برای سایر شرکت های معدنی بیان کرد و خواستار انتقال تجربیات و مساعدت در توسعه سایر مناطق معدنی شد.
شاکرمی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های مثبت این شرکت در جهت بومی سازی قطعات، شرکت زغالسنگ پروده طبس را بهترین مصداق جهش تولید بیان کرد.
معاون وزیر کار با اشاره به اینکه پیش بینی شده است 2.5 درصد رشد کشور از طریق توسعه بهره‌وری انجام شود خاطر شان کرد: این مهم جز با سیر قطار فعالیت واحدها به سمت مکانیزه سازی امکان پذیر نمی‌شود.
رمضان کریتی مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس نیز ضمن تقدیر از حضور معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به ارائه گزارش عملکرد شرکت مذکور پرداخت.
شرکت زغالسنگ پروده طبس به عنوان تنها شرکت مکانیزه زغال سنگ در سال 1386 تاسیس و یک سال بعد به بهره‌برداری رسید.
این شرکت در حال حاضر 2500 نیرو کاری دارد و در سال 97 رکورد استخراج زغال سنگ با میزان 14 هزار تن استخراج در یک روز و از یک کارگاه را ثبت کرده است.
کریتی در ادامه دو پروژه اصلاح مدار تغلیظ کارخانه زغال شویی و خرید ست لانگ وال استخراج مکانیزه را از اهداف توسعه ای مهم شرکت بیان کرد.

 
۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید