اخبار

منصوری در شورای اداری شهرستان طبس: سند توسعه ای شهرستان طبس باید ارتقا یابد

منصوری در شورای اداری شهرستان طبس: سند توسعه ای شهرستان طبس باید ارتقا یابد
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شهرستان طبس یکی از مهمترین شهرستان های خراسان جنوبی در حوزه گردشگری و ترانزیتی است.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی ، عیسی منصوری در شورای اداری شهرستان طبس گفت: از سه سند توسعه ای در بخش های مختلف شهرستان طبس به صورت ویژه حمایت خواهد شد.
وی با اشاره به این که شرایط طبس باید رو به ارتقاء باشد، تصریح کرد: طی سندی، باید اولویت بندی ها با محوریت حمایت از بخش خصوصی در حوزه روستایی و شهری تدوین شود.
منصوری با اشاره به بخش کشاورزی این شهرستان یادآورشد: اولویت کشور حفظ اشتغال موجود و فرآوری محصولات خام است که ما هم بر همین مبنا تسهیلاتی اختصاص خواهیم داد.
معاون اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر این که مشاغل توسعه ای برای ما اولویت دارد، خاطرنشان کرد: برای همه ظرفیت های طبس اعم از  فرهنگی، گردشگری، کویر باید سرمایه گذاری کرد تا مسئله به درستی حل شود.
وی با بیان اینکه باید شب ماندنی های مسافران را در این شهرستان افزایش داد ، بیان کرد: کلیه موارد مطرح شده در این جلسه را فردا در جلسه جمع بندی مصوب خواهیم کرد.
منصوری بیان کرد:  همه حوزه های فرهنگی، ورزشی، صنعتی و گردشگری طبس قابل ارتقاء اما نیازمند ایده و طرح است.
۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید