اخبار

صادقی فر خبر داد: مسابقات سراسری قرآن ویژه بانوان جامعه کار برگزار می شود

صادقی فر خبر داد: مسابقات سراسری قرآن ویژه بانوان جامعه کار برگزار می شود
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: درآستانه بزرگداشت مقام زن و روز مادر ، چهاردهمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه بانوان جامعه کار و تلاش از امروز 5 بهمن به صورت مجازی آغاز شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «ابراهیم صادقی فر» معاون فرهنگی اجتماعی افزود: چهاردهمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه جامعه کار و تلاش و خانواده های آنان از 21 دی آغاز شده است که بانوان از امروز تا 15 بهمن در 5 روز کاری به رقابت می پردازند.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این مسابقات توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه کار و تلاش کشور است افزود: این مسابقات به منظور توسعه اخلاق و معنویت و ارتقای بهره وری نیروی کار برگزار می شود.

صادقی فر تشریح کرد: در این دوره از مسابقات، بانوان منتخب استانی مسابقات قرانی جامعه کار و تلاش کشور در 6 رشته؛ حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10جزء، قرائت (تحقیق)، ترتیل و مفاهیم با هم رقابت می کنند.

وی افزود: داوری چهاردهمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه  بانوان جامعه کار و تلاش را 4 داور مطرح و برترکشور که از سوی سازمان دارالقرآن کریم معرفی شده اند، بر عهده دارند و یک داور نیز به کار آنها نظارت دارد.


۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید