اخبار

​پناه در دیدار با آیت الله شهرستانی در قم:

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همه امکانات و توانایی های خود را برای رفاه مردم به کار بسته است

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همه امکانات و توانایی های خود را برای رفاه مردم به کار بسته است
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی همه امکانات و توانایی‌های خود را برای ایجاد اشتغال و رفاه مردم به کار بسته و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم ، غلامرضا پناه در سفر به استان قم با آیت الله شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران دیدار و گفت وگو کرد .

وی در ابتدای این دیدار گفت: پیروی از مرجعیت باعث ایجاد وحدت بین امت اسلامی خواهد شد؛ دیدگاه مراجع تقلید جهان شمول است و همه مسائل و مشکلات جوامع را در نظر می‌گیرند.

در این دیدار، آیت الله شهرستانی نیز با تاکید بر تقویت صنایع بسته بندی و فرآوری میوه جات و مواد خام موجود در کشور عنوان کرد: بسیاری از مواد خام موجود در کشور با قیمت اندک صادر می‌شوند و پس از فرآوری در کشور های دیگر با قیمت بسیار بالاتر به ایران برمی‌گردند.
وی افزود: ایران باید در این زمینه خود را تقویت کند تا بازارهای کشور های همسایه را در دست بگیرد.

نماینده آیت الله سیستانی در ایران با بیان این که بهترین متخصصین را در ایران داریم که باید از آن‌ها استفاده کنیم، گفت: کشور به همدلی نیاز دارد و مشکلات موجود را باید با همدلی و همیاری رفع کنیم .
وی بیان داشت: باید همانند اوایل انقلاب به صورت جهادی و انقلابی حرکت کنیم.
آیت الله شهرستانی خطاب به معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: شما در این جایگاه می‌توانید گام‌های بزرگی در جهت اشتغال زایی و رفع مشکلات مردم بردارید.

 
۲ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید