اخبار

با حضور اعضاستاد اقامه نماز استان و سرپرست مدیریت اجتماعی این اداره کل روی داد:

بازدید از مسجد شرکت سیمان تجارت شهرستان مهریز /اکثر قریب به اتفاق واحدهای تولیدی استان یزد دارای نمازخانه و مسجد است

بازدید از مسجد شرکت سیمان تجارت شهرستان مهریز /اکثر قریب به اتفاق واحدهای تولیدی استان یزد دارای نمازخانه و مسجد است
استان یزد به عنوان حسینیه ایران و دارالعباده مشهور است. به لطف خدا اکثر قریب به اتفاق واحدهای تولیدی استان دارای نمازخانه و مسجد در خور شان کارگران برای ادای فریضه نماز می باشند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: سیدامیر میروکیلی سرپرست مدیریت اجتماعی این اداره کل به همراه حجت الاسلام و المسلمین موسوی رئیس ستاد اقامه نماز استان از نمازخانه شرکت گروه صنعتی و معدنی سیمان تجارت شهرستان مهریز بازدید کرد.
دهقانی زاده رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز در این نشست گفت: این شرکت دارای 350 نیرو است که به صورت سه شیفت در آن مشغول به کار هستند. شهرستان مهریز 24 واحد صنعتی بالای 50 نفر نیرو دارد که همگی دارای نمازخانه و مسجد می باشند.
وی گفت: شرکت های صنعتی و معدنی شهرستان مهریز در کارهای خیر و عام المنفعه و در راستای مسئولیت اجتماعی خود همیشه یاری گر مسئولین و دست اندرکاران اجرایی هستند.
دهقانی زاده اضافه نمود: تامین رایگان سیمان مورد نیاز مساجد، مدارس، قنوات، حسینیه ها و ... شهرستان مهریز از اقداماتی است که شرکت سیمان تجارت مهریز در طول فعالیت خود انجام داده است.
سیدامیرمیروکیلی سرپرست مدیریت اجتماعی این اداره کل نیز در این دیدار خاطرنشان کرد: کارگران بزرگترین سرمایه های یک شرکت هستند. ایجاد نشاط اجتماعی و توجه به مسائل روحی و روانی آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی ادامه داد: استان یزد به عنوان حسینیه ایران و دارالعباده مشهور است. به لطف خدا اکثر قریب به اتفاق واحدهای تولیدی استان دارای نمازخانه و مسجد در خور شان کارگران برای ادای فریضه نماز می باشند.
میروکیلی با اشاره به اینکه در حوزه ورزش کارگری، برنامه های فرهنگی و اجتماعی شرکت هایی چون سیمان تجارت همیشه پیش رو هستند خاطرنشان کرد: توجه ویژه به مباحث فرهنگی، آسیب های اجتماعی و بالا بردن روحیه کارگران قطعا در بهره وری شرکت تاثیر شگرفی می گذارد.
وی اضافه نمود: یکی از برنامه هایی که همه ساله در حوزه مذهبی این مدیریت انجام می دهد برگزاری مسابقات قرآنی در سطوح شهرستانی، استانی و کشوری است. برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی در مناسبت های مختلف با همکاری واحدهای تولیدی برای کارگران و خانواده هایشان از دیگر برنامه های مدیریت اجتماعی است.
۲۲ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۴۹
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید