اخبار

​معاون روابط کار: خراسان رضوی، بیشترین حمایت مقرری بیمه بیکاری را از کارگران داشته است

​معاون روابط کار: خراسان رضوی، بیشترین حمایت مقرری بیمه بیکاری را از کارگران داشته است
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از استاندار خراسان رضوی برای پیگیری و اقدام ستاد تسهیل در کاهش واحدهای دارای حقوق معوق کارگران تقدیر کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ، حاتم شاکرمی در دیدار با محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی ضمن تاکید بر صیانت از نیروی کار و حفظ اشتغال و حیات اقتصادی بنگاه های مشکل دار و پایداری تولید گفت: لازم است که تعیین تکلیف تولید و اشتغال واحدهای تملک شده توسط بانک ها در استان با اولویت در دستور کار ستاد تسهیل استان قرار گیرد.

وی ضمن اعلام آمادگی جهت کمک و رفع مشکلات واحدهای تولیدی مشکل دار افزود: استان خراسان رضوی در بین استان‌های کشور بیشترین حمایت مقرری بیمه بیکاری را از کارگران مشمول این قانون داشته است.
شاکرمی ضمن تقدیر از توجه استاندار خراسان رضوی در تشکیل مستمر جلسات کارگروه های استان در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: کاهش واحدهای دارای حقوق معوقه استان از نتایج ارزشمند این جلسات و پیگیری های استاندار بوده است .
در ادامه این جلسه معتمدیان گفت: رسیدگی به حل مشکل کارگری از اولویت های مدیریت استان است و در این راستا به غیر از ستاد تسهیل و کارگروه اشتغال یک کمیته رصد و پایش را هم در مرکز استان و شهرستان ها فعال کرده ایم .

 
۲۰ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید