اخبار

پناه در کارگروه اشتغال شهرستان کهگیلویه: طرح های نیمه تمام مناطق محروم تا پایان دولت تکمیل می شوند

پناه در کارگروه اشتغال شهرستان کهگیلویه: طرح های نیمه تمام مناطق محروم تا پایان دولت تکمیل می شوند
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تکمیل طرح های نیمه تمام در استانها به خصوص مناطق محروم به طور جدی از سوی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در حال پیگیری است و مصمم هستیم تا پایان دولت طرح های نیمه تمام را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، غلامرضا پناه در کارگروه اشتغال شهرستان کهگیلویه خاطرنشان کرد: بر این اساس بانکها موظف هستند تسهیلات مورد نیاز طرح های عمرانی نیمه تمام را تامین کنند.
وی با بیان این که هر بانک می تواند اعتبار مورد نیاز یک تا ۲ طرح را بر اساس قانون و بدون هیچگونه سهل انگاری پرداخت کند، اظهار کرد: طرح های با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد به بالا در اولویت پرداخت تسهیلات هستند.
پناه افزود: طرح های استانهای محروم به خصوص کهگیلویه و بویراحمد که مشکل تامین سرمایه در گردش داشته باشند نیز مشمول این مصوبه خواهند شد.
معاون توسعه ‌مدیریت و منابع وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: هفت استان به ویژه استان کهگیلویه و بویراحمد با ملاک شاخص بیکاری در اولویت تکمیل پروژه های نیمه تمام هستند.
پناه راه اندازی بیمارستان تامین اجتماعی در شهرستان کهگیلویه را یک اولویت دانست و گفت: با توجه به اینکه بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی دهدشت جوابگوی جمعیت این شهرستان نیست راه اندازی بیمارستان تخصصی نیز پیگیری خواهد شد.

وی بیان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده، درمانگاه تخصصی دهدشت با تامین تسهیلات برای خرید تجهیزات مورد نیاز به بیمارستان تامین اجتماعی ارتقا خواهد یافت.
پناه اضافه کرد: با همکاری  مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر هزینه این بیمه در سه شهرستان "کهگیلویه"،" لنده" و "چرام" رایگان خواهد شد.
وی کمک به راه اندازی دانشکده مامایی و احداث ورزشگاه کارگران را از دیگر برنامه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای مردم شهرستان کهگیلویه اعلام کرد .

به دستور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین این وزارتخانه (غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع، حجت میرزایی معاون امور اقتصادی و عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال ) و حجت مهدیان و اسماعیل للگانی مدیران بانک های توسعه تعاون و رفاه کارگران و اکبر افتخاری و علی شیرکانی مدیران صندوق بازنشستگی کشوری و بیمه روستاییان و عشایر در سفری دو روزه به منظور بررسی وضعیت طرح های اشتغالزایی ،سرمایه‌گذاری، وضعیت بیکاری، بازدید از پروژه های نیمه تمام استان به کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده اند.

 
۱۳ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید