اخبار

به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی:

وصیت نامه تصویری سردار شهید سلیمانی در معرض دید عموم قرار گرفت

وصیت نامه تصویری سردار شهید سلیمانی در معرض دید عموم قرار گرفت
همه باید در جریان اندیشه، نگرش‌ و فعالیت های مختلف سردار جبهه مقاومت قرار بگیریم و این کار رسالتی مهم بر دوش رسانه ها و روابط عمومی هاست که ابعاد مختلف زندگی این سرباز وطن و نقش وی در برهه های مختلف 40 ساله انقلاب اسلامی را برای مردم بازگو کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی فرازهایی از وصیت نامه این شهید بزرگوار در محل این اداره کل نصب گردید.
محمدتقی شفیع پور سرپرست روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با همکاری سازمان بسیج رسانه استان، 20 فراز از وصیت نامه این شهید بزرگوار به صورت پوستر طراحی، چاپ و در معرض دید مراجعین به این اداره کل قرار گرفت.
وی با بیان اینکه بر همگان لازم است تا وصیت نامه این سردار بزرگ اسلام را مطالعه و به آن عمل کنیم خاطر نشان کرد: همه باید در جریان اندیشه، نگرش‌ و فعالیت های مختلف سردار جبهه مقاومت قرار بگیریم و این کار رسالتی مهم بر دوش رسانه ها و روابط عمومی هاست که ابعاد مختلف زندگی این سرباز وطن و نقش وی در برهه های مختلف 40 ساله انقلاب اسلامی را برای مردم بازگو کنند.

سلیمانی1
سلیمانی1
سلیمانی1

۱۱ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید