اخبار

عماد تشکری در ششمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

طرح طبقه بندی 5 کارگاه بزرگ در سال جاری تایید شده است/ تشکیل 35 تعاونی با ایجاد 441 فرصت شغلی در استان

طرح طبقه بندی 5 کارگاه بزرگ در سال جاری تایید شده است/ تشکیل 35 تعاونی با  ایجاد 441 فرصت شغلی در استان
35 تعاونی متعارف تولیدی، توزیعی، خدماتی از ابتدای سال تاکنون در استان تشکیل شده است که برای 441 نفر فرصت شغلی ایجاد شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: ششمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با حضور عمادتشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد.
در ابتدای این نشست سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گزارشی از عملکرد 9 ماهه مدیریت های این اداره کل را بازگو کرد.
وی با بیان اینکه اولین مرکز مشاوره و خدمات کارافرینی در شهر یزد در زیرگروه تخصصی کشاورزی در هفته کارآفرینی افتتاح شد خاطر نشان کرد: سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان با حضور استاندار یزد و تقدیر از 6 کارآفرین برتر در هفته گذشته به کار خود پایان داد.
تشکری با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون احکام 45 نفر از همکاران از پیمانی به رسمی آزمایشی و رسمی قطعی تبدیل شده است افزود: استقرار سیستم یکپارچه چارگون (شامل صدور احکام حضور و غیاب و حقوق و دستمزد)، استخدام 8 نفر بصورت پیمانی، توسعه و نوسازی ناوگان خودرویی و تجهیز و پشتیبانی استقرار سامانه جامع روابط کار در استان از جمله اقدامات صورت گرفته مدیریت پشتیبانی این اداره کل در سال جاری است.
سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه به جهت برقراری عدالت مزدی و بهره مندی بهترجامعه کارگری بیش از 5 کارگاه بزرگ تدوین و تائید طرح، متمم و یا بازنگری در مورد طرح های طبقه بندی مشاغل کارگری را انجام دادند تصریح کرد: بهره برداری صد درصدی از زیر سامانه «دادرسی کار و رسیدگی به شکایات» از مجموعه سامانه جامع روابط کار، که منجر به شفافیت، تسریع و رسیدگی مناسب تر دادخواست ها می شود از جمله اقدامات مدیریت روابط کار این اداره می باشد.
وی ایجاد مرکز نوآوری و توسعه تعاونی در استان یزد را از اقدامات این اداره در حوزه تعاون بر شمرد و خاطرنشان کرد: 35 تعاونی متعارف تولیدی، توزیعی، خدماتی از ابتدای سال تاکنون در استان تشکیل شده است که برای 441 نفر فرصت شغلی ایجاد شده است.
لازم به ذکر است در این نشست هر کدام مدیران کل شورای هماهنگی استان گزارشی از عملکرد 9 ماهه سالجاری را ارائه کردند.

شورای هماهنگی1
شورای هماهنگی3
شورای هماهنگی2
شورای هماهنگی1

 


۶ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید