اخبار

طالبی استاندار یزد در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان:

فعالیت کارآفرینان یزدی از گذشته تا به امروز زبان زد خاص و عام بوده است/ رضایتمندی تشکل های کارگری، کارفرمایی و کارآفرینان از عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان

فعالیت کارآفرینان یزدی از گذشته تا به امروز زبان زد خاص و عام بوده است/ رضایتمندی تشکل های کارگری، کارفرمایی و کارآفرینان از عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان
در طول دوره ای که مهندس تشکری مسئولیت این اداره کل را بر عهده گرفته اند، ارتباط مناسبی با تشکل ها در حوزه کارآفرینی، کارفرمایی و در حوزه کارگری داشته اند که باعث ایجاد رضایتمندی و ارتقاء سطح روابط آنها با این اداره شده و اطمینان این مجموعه ها را نسبت به عملکرد این اداره کل افزایش داده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان یزد با حضور طالبی استاندار، تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی، و کارآفرینان برتر به کار خود پایان داد.

طالبي استاندار یزد در این جشنواره با بیان اینکه در یزد نه تنها اقتصاد و سرمایه گذاری های صنعتی با حضور مردم شروع شده بلکه اکثر کارها با حضور کارآفرینان یزدی انجام می شود خاطرنشان کرد: فعالیت کارآفرینان یزدی از گذشته تا به امروز زبان زد خاص و عام بوده است.

وی با بیان اینکه این همت والای کارآفرینان را ارج می نهیم تصریح کرد: امیدواریم تمامی دستگاه های اجرایی استان در کنار کارآفرینان نقش همراه را ایفا کنند، همانطور که تا به امروز هم همین گونه بوده است.

استاندار یزد با اشاره به اینکه استان یزد جایگاه اول کشور را در بحث امنیت سرمایه گذاری با همکاری بخش های خصوصی توانمند استان در کشور بدست آورده است خاطرنشان کرد: اینها نشان دهنده اهمیت و جایگاه کارآفرینی در استان است و ضرورت حمایت از کارآفرینان را در استان نشان می دهد.

استاندار یزد با تاکید بر اهمیت برگزاری جشنواره‌های کارآفرینی و نقش مهم کارآفرینان در پیشبرد امور جامعه گفت: حفظ اشتغال موجود و ایجاد فرصت‌های جدید همواره باید مورد توجه قرار گیرد.

طالبی با اشاره به وجود بخش خصوصی توانمند و امنیت سرمایه گذاری در استان اظهار داشت: این مسائل نشان دهنده جایگای بالای کار و کارآفرینی در استان است.

وی بر پیگیری رفع مشکلات تولید کنندگان استان تاکید کرد و ادامه داد: کارآفرینان نقش مهمی در مسائل اجتماعی داشته و کارآفرینان استان هم در بحث کرونا اقدامات بسیار ارزنده‌ای انجام دادند.

طالبی از تلاش ها و زحمات تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و همکارانش در این اداره تشکر کرد و گفت: در طول دوره ای که مهندس تشکری مسئولیت این اداره کل را بر عهده گرفته اند، ارتباط مناسبی با تشکل ها در حوزه کارآفرینی، کارفرمایی و در حوزه کارگری داشته اند که باعث ایجاد رضایتمندی و ارتقاء سطح روابط آنها با این اداره شده و اطمینان این مجموعه ها را نسبت به عملکرد این اداره کل افزایش داده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم در کنار این ارتباط خوب، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بتواند نقش موثر خودش را در تنظیم روابط کار، حفظ اشتغال موجود و ایجاد مشاغل جدید در استان ایفا نماید.

۵ دی ۱۳۹۹ ۲۱:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید