اخبار

بازدید معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی از پروژه خط ۲ متروی کرج

بازدید معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی از پروژه خط ۲ متروی کرج
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه به منظور آشنایی با پیشرفت و روند اجرایی پروژه خط ۲ قطار شهری کرج از این طرح بازدید کردند.
به گزارش مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی به نقل از اداره کل استان البرز، حجت‌الله میرزایی ضمن بازید از بخش‌های مختلف کارگاه، از این پروژه به عنوان پروژه‌ای راهبردی کلان‌شهر کرج نام برد.
وی خاطرنشان کرد: پروژه متروی کرج با پیگیری‌های مسئولان استان و عملکرد شرکت سابیر که از شرکت‌های زیرمجموعه شستاست روند خوبی را در پیش گرفته و امیدواریم تا با همه توان و همکاری مسئولان بتوانیم در رفع موانع و مشکلات پروژه در راستای بهبود رفاه مردم و مناسب‌سازی حمل‌و‌نقل عمومی در استان گام مؤثری برداریم.
در این بازدید، علاوه بر ایستگاه ۴۵ متری گلشهر، تونل و مسیر ریل‌گذاری‌شده پروژه مورد بررسی قرار گرفتند. 
علیرضا سجادی، مدیرعامل شرکت سابیر، نیز درباره روند اجرایی پروژه و همچنین زمان‌بندی خرید تجهیزات و راه‌اندازی خط به همراه مشکلات پیش‌رو گزارشی ارائه کرد.
شرکت سابیر مجری خط ۲ قطار شهری کرج، با افزایش حجم عملیات اجرایی در جبهه‌های متعدد پروژه در حال حاضر ظرفیت بالایی از نیروی انسانی و ماشین‌آلات را در خدمت گرفته تا بر اساس برنامهٔ زمان‌بندی در اولویت اول بهره‌برداری، اهداف مورد نظر را محقق سازد.
در این بازدید، حسین فلاح‌نژاد، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، جواد طاهرپور، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی اقتصادی، و سیدعلیرضا سجادی، مدیرعامل شرکت سابیر و پروژه قطار شهری کرج، حجت‌الله میرزائی را همراهی کردند و از نزدیک با روند پیشرفت پروژه مذکور آشنا شدند.
 
۱ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید