اخبار

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در شیراز: روستاییان از مابقی سهم تسهیلات تعاون در سال ۹۹ استفاده کنند

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در شیراز: روستاییان از مابقی سهم تسهیلات تعاون در سال ۹۹ استفاده کنند
مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور گفت: در سال ۹۹ سهم این بانک برای پرداخت تسهیلات روستایی چهار هزار میلیارد تومان است که تا کنون ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان آن پرداخت شده و یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان آن باقی مانده است که روستاییان می‌توانند از این ظرفیت استفاده کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، حجت‌الله مهدیان،در نشست شورای عالی توسعه تعاون استان فارس در شیراز اظهارکرد: بانک توسعه تعاون جوان است زیرا از سال ۸۸ فعالیت خود را آغاز کرده اما با این وجود هم اینک ۴۵۰ شعبه آن با برخورداری از چهار هزار و ۵۰۰ پرسنل در کشور فعال است.
وی اظهار کرد: این بانک مکلف است که ۷۰ درصد تسهیلات پرداختی را به بخش تعاون کشور اختصاص دهد.

محدودیتی در تضمین معاملات تعاونی‌ها وجود ندارد

همچنین، در این نشست، مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون گفت: می‌کوشیم تا حد ممکن معاملات تعاونی‌های سراسر کشور با شرکت‌های بزرگ را تضمین کنیم.
مهدی حسین نژاد افزود: هیچگونه محدودیتی برای صدور تضامین مورد نیاز وجود ندارد و در این زمینه همکاری‌های بسیار خوبی بین این مجموعه و بانک توسعه تعاون در کشور وجود دارد.
در ادامه این نشست، مصوب شد که بانک توسعه تعاون یک هزار میلیارد تومان تسهیلات به بیش از ۱۲۰ طرح تعاونی‌ در استان فارس پرداخت کند.
 
۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید