اخبار

برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز کارکنان و جامعه کار و تولید استان یزد به صورت مجازی

برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز کارکنان و جامعه کار و تولید استان یزد به صورت مجازی
واحد آموزش این اداره کل با نیازسنجی آموزشی کارکنان و طبق دوره های آموزشی وزارت متبوع اقدام به برگزاری دوره های پیشرفته و تخصصی در سطوح مختلف نموده تا بخشی از نیازهای آموزشی را مرتفع سازد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: امیر یوسفی مدیر پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در این باره گفت: امروزه نقش آموزش های کوتاه مدت در ارتقاء بهره وری نیروی انسانی بسیار شاخص می باشد.

وی ادامه داد: واحد آموزش این اداره کل با نیازسنجی آموزشی کارکنان و طبق دوره های آموزشی وزارت متبوع  اقدام به برگزاری دوره های پیشرفته و تخصصی در سطوح مختلف نموده تا بخشی از نیازهای آموزشی را مرتفع سازد.

مدیر پشتیبانی و منابع انسانی این اداره کل خاطرنشان کرد: با شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری دوره های آموزشی به صورت حضوری، واحدفناوری اطلاعات و آموزش این اداره کل اقدام به تهیه زیرساخت های لازم جهت برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت کارمندان و دوره های آموزشی مورد نیاز کارگران و کارفرمایان در سطح استان شدند.

وی افزود: دوره آموزشی قراردادکار (قانون کار) جهت ارتقاء، افزایش و یادآوری کارشناسان حوزه روابط کار، اعضاء هیئت های تشخیص و حل اختلاف استان به مدت 32 ساعت با تدریس حیدری مدیر روابط کار و دشت آبادی رئیس روابط کار اداره کل استان برگزار شد.

یوسفی تصریح کرد: در این دوره آموزشی ساختار قانون کار، قرارداد کار و انواع آن، خاتمه قرارداد کار، مزایای پایان کار(سنوات)، ساعات کار، مرخصی ها، مزد و مزایا، کار پاره وقت، تعلیق قراردادکار، اضافه کاری، ماموریت، حق السعی، بیمه بیکاری و ... برای شرکت کنندگان تدریس شد.

وی با بیان اینکه دوره آموزشی «استرس و راهکاری های مواجهه با آن» نیز یکی از دوره هایی است که به صورت مجازی، ویژه کارگران در استان یزد در حال برگزاری است گفت: کارگران می توانند با مراجعه به پرتالyazd.mcls.gov.ir در این دوره شرکت و گواهینامه آموزشی را به صورت آنلاین دریافت کنند.

یوسفی بیان کرد: دوره آموزشی کسب و کارهای نوین و پلتفرمی ویژه کارشناسان حوزه کارآفرینی و اشتغال این اداره کل نیز برنامه ریزی و به اجرا در آمد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: علاوه بر دوره های اموزشی که در فضای مجازی توسط این مدیریت برنامه ریزی شده است، دوره های آموزشی سامانه یادگیری الکترونیک وزارت و دوره های آموزشی سایت یادگیری و آموزش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به صورت مستمر جهت شرکت و استفاده از این دوره ها به اطلاع همکاران رسیده است.


عمادتشکری
دکتر حیدری
دکترحیدری

 

۲۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید