اخبار

اتمام عملیات نصب چمن زمین فوتبال مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بافق

اتمام عملیات نصب چمن زمین فوتبال مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بافق
عملیات احداث زمین چمن مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بافق که از ابتدای سال جاری آغاز گردیده است با اعتبار 10میلیارد ریال از محل منابع ملی به پایان رسید
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق: علی اصغر نوری شادکام رئیس اداره تعاون، کار و رفاه  اجتماعی شهرستان بافق با اعلام این خبر افزود: عملیات احداث زمین چمن مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بافق که از ابتدای سال جاری آغاز گردیده است با اعتبار 10میلیارد ریال از محل منابع ملی به پایان رسید.
رئیس مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بافق اظهار داشت: این زمین چمن فوتبال که مطابق با استانداردهای ورزشی است در ابعاد 25*44 متر و به متراژ کلی 1100 متر مربع می باشد.
نوری شادکام گفت: برای احداث سالن چند منظوره و 2 سالن الحاقی که مجموعه 1600 متر مربع می باشد، همچنین حصارکشی و جدول گذاری محوطه در سالهای اخیر و از محل اعتبارات ملی مجموعاٌ 40 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی گفت: عمده مشکل مجموعه نبود شبکه گاز در مجاورت آن، عدم وجود شبکه احداث آب و برق در محوطه مجموعه و عدم آماده سازی کامل مجموعه می باشد که با توجه به توافق های اخیر فی مابین مدیریت شرکت سنگ آهن و اداره کل متبوع، تکمیل مجموعه ورزشی کارگران شهرستان توسط شرکت سنگ آهن آغاز و در آینده نزدیک این مجموعه مورد بهره برداری و استفاده جامعه شریف کارگری شهرستان قرار خواهد گرفت.
نوری شادکام همچنین تصریح کرد: مجموعه ورزشی شهرستان در فضایی به متراژ 40 هزار متر مربع و در جنب شهرک پردیس واقع گردیده و با توجه به  جمعیت  16 هزار  نفری کارگری شهرستان توسعه فضاهای ورزشی ویژه جامعه کارگری یکی از رسالتهای مهم وزارت متبوع می باشد.
۲۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید